Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem idegesít ez a...

Titeket nem idegesít ez a divat baromság? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel valakinek van egy pólója ami tetszik neki, de a kedvenc magazinjában azt olvassa kiment a divatból..és képes arra, hogy kidobja/többé nem veszi fel. Miééért? Miért él manapság a lányok 99%-a a divat szerint? Engem speciel kiráz a hideg a hülye neonos cuccaiktól, a gumióráiktól meg a converse cipõjüktõl! Lassan már a divatot mint kifejezést utálom meg! Komolyan olyan fárasztó a saját egyéniségük szerint öltözködni, ahelyett, hogy mennének a többi után mint egy birka?


Az még hagyján, de amikor meghallottam, hogy divat lett a bakancs levert a víz. Imádom a rockot és a bakancs az egyik kedvenc darabom régóta..és jönnek õk akik tegnap még rózsaszín neonos cs:ocskidobó pólóban járták a plázát és amikor meglátták a kirakatban lévõ bakancsot arra gondolnak ezt ki venné fel? Hazaballagnak, elolvassák az übermenõ divatlapjukat és másnap lélekszakadva rohannak vissza a bakancsért, mert hát ugye divat. Eközben közük nincs a stílushoz, de azért felveszik mert menõ? Lassan már nem is akarom, hordani az enyémet ami évek óta megvan, mert azt hiszik a divat miatt van rajtam. Szándékosan elkerülöm az oly 'divatosnak' tituált cuccokat, mert hányingerem van mennyire fantáziátlan és stílustalan göncök amik 10.000-tõl kezdõdnek és 2 hét múlva szétjön de hát ez már csak divat.


Bementem egy üzletbe, egy normális pólóért és jóindulattal tudom azt mondani, hogy 3 normális cucc volt!


Csak engem idegesít ez a sz@rság?



2013. jan. 23. 17:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Egyet értek...én évek óta tornacipőt hordok és bakancsot, szövetkabátot mielőtt bejött a divatba...és már megkaptam, hogy milyen nagy "divatozós" vagyok, csupa rosszindulattal..
2013. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek, nekem a testévrem ilyen, meg úgy kb. a környezetem 3/4-e. Szörnyű, és én vagyok lenézve, hogy miket hordok.
2013. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Ez az..és akkor mondják, hogy milyen divatos bakancsom van. Komolyan mondom rosszul esik.

Azt gonndolja a magunkfajta 1%, hogy a fiúk az egyediséget keresik és nem nézik semmibe az ilyeneket..aha, dehogynem. Az ilyen ribancokért vannak oda. Mert még ha "csak" divatoznának. De általában ezzel párosul az emberfeletti beképzeltség és bunkóság. Semmit nen érnek az ilyen lányok, de mégis.. Én inkább megvárom amíg szembejö az utcán egy normális srác. Mondjuk az is ritka. Esküszöm több rózsaszín cuccot látok a "fiúkon" mint a lányokon.

2013. jan. 23. 18:14
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

szerintem is....

És ez nem csak a ruhákkal van így, hanem a piercingekkel, és a zenével is....

Én 1szer vettem kettő dorkót, és vagy 3-4 évig hordtam, de már az első héten utánoztak (még a sima tesco-ra is ráírták alkoholos filccel, hogy converse), de már 1 hónap múlva rikítószínű nike/adidas/dc-ben voltak.....-.-

zenében azért, mert itt van ez a gangnam style szarság. Ezt is csak az idióta klipp miatt kapták fel, mert egy ember viccesnek találta kikerült facebook-ra, és máris divat lett....

Utálom az ilyeneket!!

2013. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Hát igen, én is így vagyok ezzel. Már rég volt tornacsukám, mielőtt divatba jött. Addig le voltam nézve milyen béna, aztán meg divat lett. Bakanccsal nálam is ugyanez... :D

De amúgy kb. mindennel, felveszek egy kabátot, és 1 hónap múlva meg már az a divat és addig hülyének néznek, utána meg tömegcucc. Elég idegesítő, de már nem foglalkozom vele, hordom ami nekem jól esik. :)

2013. jan. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

A divat nem az, ami az utcán zajlik, azok a felkapott trendek, amiknek nagy része ízléstelen. A divat a kifutón zajlik, sokkal komolyabb szinten, mint ahogy azt a tizenéves lányok hordják. Azért hallgatnak a magazinokra, meg egymásra, mert nincsen egyéniségük, és nem is akarnak maguknak. Csak azt nézik, hogy nehogy azzal tűnjenek már ki, hogy egyediek. Én imádom a divatot, a kifutón lévő divatot. Pénzem ugyan nincsen rá, de imádom. A divatnak nagyon kis része szól az aktuális trendekről, a divat segít az embereknek, hogy csupán az öltözködésükkel kifejezzék, milyen a személyiségük, kik is ők, mit képviselnek. Nyilvánvaló, hogy 10 ugyanolyan ruhát viselő lányról csak azt tudod megállapítani, hogy tömegmaca. Én tisztában vagyok az aktuális trendekkel, hogy mi az, hogy divat, de nem hordom, ha nem érzem a magaménak. Megvan a saját öltözködési stílusom, és nem váltanám le azért, hogy ugyanolyan legyek, mint 20 másik. A ruháim jól kifejezik, milyen ember vagyok, ez a lényeg.

Persze, hogy idegesítő, mert az ezeket követők agyatlanok és buták. De ez neked ne fájjon, bármennyire is nehéz elviselni őket. Évekkel azelőtt volt bakancsom, hogy bejött a divatba, évekkel azelőtt volt olyan vászoncipőm ami leginkább tavaly-tavalyelőtt jött be, évekkel ezelőtt saját kézzel szegecseltem magamnak a farmermellényeket, most meg dugig vannak vele a boltok. Ezen változtatni nem tudsz, ne foglalkozz velük.

2013. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
legjobb...kb 4-5 éve hordok tüskés-szegecses ruhákat, kiegészítőket...az elmúlt fél évben kb 10szer kérdezték meg hogy hipszter vagyok-e és az szerintem miért menő...meg a jeffrey campbell lita cipő amiből nekem van 4, most ért ide magyarországra hála a weheartitnek meg a tumblr-nek..olyan szívesen benyögném ilyenkor nekik hogy európában meg amerikában már 2 éve kiment a divatból..
2013. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
egyetértek veled teljesen sajnos.
2013. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

igazad van sok dologban kedves Kérdező, mert tényleg így mennek a dolgok manapság.

a bakancsos témában szintén én is ezt látom, mint amit te.

ami engem még idegesít, az az, hogy sokan nekiállnak tágítani a fülüket, úgy, hogy semmit nem tudnak ezzel a témával kapcsolatban. pusztán csak azért, mert most mindenkinek van...

és amikor meglátják, hogy nekem is van (most már több éve), akkor meg jönnek azzal, hogy jaj biztos én is azért csináltam, mert ez most "divat" lett....

tudod én amondó vagyok: ők csak "hobbiból", mert más szerint, most ez a "trend" csinálnak dolgokat, míg én (mi), azért mert belső késztetést érzünk, zenei ízlésünk, világról való gondolkodásunk miatt tesszük azt amit, nézünk ki úgy ahogy.

ők sosem fogják azt megérni, hogy belenéznek a tükörbe és egy harmóniával teli, magát tökéletesen elfogadó alak néz vissza rájuk, mert csak mennek és mennek mások után.

párválasztás terén én máshogy látom a dolgokat: az üresfejű férfiaknak kellenek ezek a magukat mutogató, pláza szökevények. normális, emberi értékekre adó férfiaknak nem! több éve élek tartós párkapcsolatban, és a párom pont úgy vélekedik ezekről a divat után futó emberekről, mint te vagy én.

nem csak téged idegesítenek ezek a jelenségek, hidd el én is szoktam rajtuk bosszankodni, de míg nekem van egy egyéniségem, nekik más mondja meg, ami engem kifejezetten szórakoztat olykor.

a birkaszindróm, meg szinte az élet bármely területén jelen van, ez ellen nem lehet mit tenni.

2013. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
szóval Te vagy az egyetlen rocker aki bakancsot hord? :) Éppen elárultad magad mikor erre hivatkoztál. Minden rocker bakancsot hord ez a Ti divatotok (VOLT). Nem körülötted forog a világ...
2013. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!