Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Néhányan tudják egyáltalán...

Néhányan tudják egyáltalán mit viselnek vagy csak mennek a divat után?

Figyelt kérdés

Szembejött velem ma két cicababa rózsaszín szoknyácska, szegecses tűsarkú és ami megrázott hogy mindkettőn fordított keresztes póló volt. Kb ilyen csak nőiesebb mellkidobós: [link]

Mellesleg plázában volt az eset, ezek honnan szabadulnak? Nem fáznak? Én kabátban ültem bent mert elég hideg volt. Máskor is látok ilyen alulöltözötteket, nem értem sose. Vagy ezeket a bejáratig szállítják és ott veszik fel fűtött kocsival? Netán a plázában laknak??


2013. jan. 25. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg ott dolgoznak?


Ma láttam pont a New Yorkerben ilyen pólót.

2013. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szolinéger szőkék, nem hinném hogy bárhol is dolgoztak életükben. A műkarmuk miatt nem is tudnának...


De bárhogy is nézem, a fordított keresztnek több jelentése van, de leginkább manapság sátánista szimbólum... hogy kerül ez ruhákra és boltokba?

2013. jan. 25. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is már olyan, mint pl. Rolling Stones, angol zászló,(ilyen mintákkal találkoztam az utcán, és nem hiszem, hogy a viselőjüknek van fogalma a dolgokról, de ha van is, tisztelet a kivételnek)de most már fordított kereszt is? Kicsit durva. De elég szomorú, hogy mindenből divatot csinálnak, és a sok 'divatmajom' egyáltalán nincs tisztában a jelentésükkel. Na meg a rózsafüzér...
2013. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Én se vagyok fázós, jól bírom. De ez a póló gusztustalan, és nem a fordított kereszt miatt, mert a kereszténységtől is hányok, de ettől is.

Ettől csak mert sz.r a kereszténységtől meg mert... á hagyjuk! :D

2013. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Biztos azért viselnek fordított keresztet, mert Szent Péter a védőszentjük.
2013. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A fordított keresztnek semmi köze a sátánizmushoz.

Szerinted azok a prostik, akik b*szottnagy kereszttel a nyakláncukon illegnek, annyira veszettül vallásosak?:D

Ez csak egy szimbólum. Nem tulajdonítanak neki semmi értelmet.

2013. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
ez a póló nagyon gáz ,és én is hordok télen is miniszoknyát de nem rövid ujjúval
2013. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Most ezen mit kell csodálkozni? A divat is fejlődik, mindig is ez volt a lényege. Nyilván új impulzusok kellenek, most ez a vadabb, rockosabb vonal az. Az, hogy ebből aztán mainstream lesz, természetes.

Műkörömmel és barna bőrrel is lehet dolgozni, bolti eladóknak gyakran van. Vagy szimplán csak nem fáztak, a plázákban azért elég meleg szokott lenni. Lehet, hogy ők meg téged röhögtek ki, hogy mit ülsz ott kabátban.

Nem szeretem az olyan embereket, akik külső alapján mindennek lehordanak ismeretleneket.

2013. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne is haragudjatok, de szerintem ez undorító. Minek kell ilyen jelképekből is divatot csinálni? Nem nem vagyok sátánista, de többnyire rockot, metalt és scream-et hallgatok (és igen lány vagyok) és ez eléggé pofátlanság. Amikor nálam két-három évvel fiatalabb kislány (ismertem, ezért tudom hány éves) egy falatnyi nadrágban, amiből a fél segge ~már elnézést~ kint van és felsőnek egy csilli-villi FORDÍTOTT keresztes felső. De könyörgöm minek hordják ha azt sem tudják mit jelent?! Ez olyan mintha mondasz valamit egy idegen nyelven, de azt sem tudod mit jelent. Ne haragudjatok ha kissé nyersen fogalmaztam, de ez már elég régóta piszkálta a csőröm. Mindenkinek van egy véleménye, nekem pedig ez volt és nem én vagyok az egyetlen rocker/punk/etc.. aki igy vélekedik erről.
2014. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!