Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra a 3 variáció...

Szalagavatóra a 3 variáció közül, melyiket vennétek fel (képek alul)? Elég egy számot írnotok?

Figyelt kérdés

1. tigriscsíkos szoknya + fekete blúz + sima harisnya

[link]

[link]

[link]


nekem ez egy picit furi, mert a szoknyát egy sima buliba felveszem, de nem tudom szalagavatóra ilyet vegyek-e, illetve a blúzt nem biztos hogy jól bele tudom húzni a szoknyába (vagy ha kivül lenne az is furcsa-e?)


2. fekete szoknyát vettem a fekete blúz alá, alig van egy 7-10 cm-es sávban a fekete szoknya, szinte teljesen "egybeolvad" olyan mintha a blúz hosszabbítása lenne a szoknya, mert a blúz amúgy nagyon rövid.. :/

[link]


3. Vörös harisnya + fekete blúz + fekete szoknya

[link]


Nagyon fázós vagyok, nekem a 3. tetszik a legjobban. Nem az én szalagavatóm, senki családtagom/barátnőm nem kap szalagot, hanem ott lesz egy fiú akinek nyáron nagyon bejöttem, és augusztus óta nem beszéltünk.. vele akarok találkozni.


Szívem szerint a 3.-at választanám, mert nekem a sima harisnya túl kiöltözés úgy hogy nem kap szalagot senki családtagom/ismerősöm. Vagyis csak "öregdiákként" megyek oda. A vörösharisnyás meg nem annyira kiöltözős de azért mégis csak megadnám a módját...


szerintetek? elég egy számot írnotok melyik variáció.


2013. jan. 26. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
2. az összes többi szörnyű.
2013. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és lehet egy fekete magassarkúval jobban nézne ki.
2013. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nagyon szép vagy,szerintem a 3. a legjobb
2013. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem a 2. tetszik a 3 a harisnya nekem nem tetszik
2013. jan. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nagyon fázós vagyok, és afterparti is lesz. Oda viszont (nagy valószínűséggel) gyalog megyünk. Meg szalagavató előtt is beülünk majd haverokkal valahová, oda sem akarok magassarkúba menni, pláne ha egy sima bár/pub/kocsma :D


Nagyon fázékony a lábfejem, nem akarok magassarkút húzni.


A vörös harisnya meg vastagabb mint a sima, de mondjuk ha a simával jobban néz ki akkor megyek abban (:

2013. jan. 26. 21:53
 6/11 anonim ***** válasza:
2, 3 tetszik
2013. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
2
2013. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2. magassarkúval
2013. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezzel a csizmával a 3. jobban tetszik. Magassarkúval a 2. jobb lenne, de a csizma a vörössel szerintem kevésbé "esik szét", és még kevésbé is fázol.
2013. jan. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Hú de fiúsan álltál be 1-2 képen, szörnyű :D

Egyébként ezzel a csizmával mindegyik összeállítás orbitálisan ronda, mondjuk én különben sem húznám fel egyiket sem, de ha már muszáj választani, akkor a 2.

2013. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!