Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli mini szoknyához ti mit...

Téli mini szoknyához ti mit vennétrk fel?

Figyelt kérdés
Most vettem egy szürke,téli szoknyát.Szerintetek Ugg csizmával hülyén nézne ki?Milyen harisnyát és pólót vegyek fel hozzá?
2013. jan. 26. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ugg csizmát szerintem felejtsd el, annál ocsmányabb lábbeli szerintem nincs a világon, főleg nem szoknyával.

Nekem is van szürke szoknyám, fekete harisnyával, magassarkú fekete csizmával nagyon jól mutat. Felsőnek meg szintén fekete blúzt ajánlok hozzá.

2013. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. télen nem vennék fel miniszoknyát. 2. soha nem vennék fel Ugg-ot, így inkább hagyjuk egymást. Bocs az offért!
2013. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Azt a szőrös izét felejtsd el, helyette normális női csizmát és vastagabb harisnyát vegyél fel hozzá. Így nagyon csinos leszel!
2013. jan. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyén bizony. Nekem van ilyen kamu ugg csizmám, és tényleg meleg és kényelmes, de csak rémesen hideg időben veszem fel, amikor minden más csődöt mond - és ilyenkor nem is miniszoknyával veszem fel.

Sokkal jobban mutat mondjuk valami nőies csizmával, vagy bokacsizmával, vastag harisnyával, ami lehet színes, mintás, akármilyen. Pólót olyat vennék, ami megy a szoknya stílusához (pl farmerminit egy feliratos, kicsit sportosabb pólóval, ceruzaszoknyát viszont blúzzal).

2013. jan. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!