Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen színházba elegáns...

Télen színházba elegáns 7/8-os szűk szoknyához lehet hosszú szárú csizmát húzni, vagy csak a körömcipő elegáns?

Figyelt kérdés
Sajnos busszal kell mennem.

2012. nov. 28. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

És ha elmész csizmában, a körömcipőt meg viszed magaddal, és ott átveszed? :)

Nem tudom, mennyire elegáns színházba mész. Mondjuk az Operába nyilván ne menj csizmában, de egyéb helyen már annyira nem adnak ilyesmire az emberek, hogy fel se tűnne senkinek, sajnos.

2012. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ott megakadtam, hogy a 7/8-os szoknya bárkinek is jól áll. szerintem vigyél egy körömcipőt váltásnak. vagy rövidebb szoknya, vastagabb harisnya és bokacsizma
2012. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Teljesen jó hozzá a csizma. Szoknyával ráadásul nagyon jól néz ki! Úgyhogy bátran húzz hozzá csizmát! :-)

Amúgy már az is dicséretes, hogy megadod a módját, és nem nadrágban mész, hanem nőies, alkalomhoz illő szeretnél lenni. Ritka ez manapság sajnos! Úgyhogy minden elismerésem! :-)

21/f

2012. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7/8-os szoknyához szerintem nagyon nem illik a csizma.
2012. nov. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajj 3-as te mindenhova ezt írod?

Amilyen 7/8-os szoknyát elképzeltem, az öreges volt. Meg szerintem a csizma sem túl jó választás.

Hány éves vagy?

2012. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!