Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a képről? Már a kicsiket is plázacicának nevelik?

Figyelt kérdés

[link]

Remélem jó a link, ha nem akkor szóljatok.


2013. jan. 30. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

undorító.

Az ilyen szülét küldeném én ki Szibériába követ fejteni.

2013. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Borzalmas... Az ilyen embernek nem való gyerek.
2013. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én is meglepődtem rajta, de ez még rosszabb:

[link]

2013. jan. 30. 14:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Ebben a szerkóban szerintem semmi plázacicaság nincs.

Úgy fogalmaznám meg hogy korához képest túl éretten öltöztettek fel,mellesleg előnytelen hogy ilyen feszes nadrágot és gumis,szoros cipőt adnak egy kislányra.Szerencsétlen még alig tud járni,de már ilyen kényelmetlen alkalmatlan ruhákban járatják.


A kardigán rendben van,de miért nem lehetett egy lenge szoknyával és harisnyával ráadni? Vagy egy puha nadrággal.


Kérdező téged pedig nem értelek.Millió ilyen képet látni a neten,nyilván hogy a többség egyetért azzal amit írtam.

2013. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
valahogy már nem tud meglepni...
2013. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam inkább az a video vágta ki a biztosítékot, amin egy 3 év körüli kisfiút tetováltatnak a szülei, a gyerek pedig közben ordít, rúgkapál.. Na az ilyen szülőt biztos kerékbe töretném.
2013. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Az 5 éves kislányomnak is van hasonló kardigánja és flitteres balerinacipője...igaz cumizni nem szokott..... Latex leggingsje nincs de van pamutcicanacija meg csőfarmere... van lila irhamellény, zebraszínű bundakabátja, pörgős szoknyái, imádja a napszemüvegeket és több táskája van mint nekem....

Szerintem semmi plázacicaság nincs abban ha a szülő divatosan öltöztetni a kislányát.... ha kopott melegítőben lenne az a gyerek az jobb lenne?????

2013. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Semni rosszat nem latok benne,az jobban zavar ha sminkelik őket.A divatos ruha szerintem bájos.De ez az én véleményem.
2013. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
7. vagyok... a 2. képnél max annyit változtatnék hogy a nejlonharisnyát pamutra cserélném... főleg a szakadás miatt....
2013. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a ruhák egy gyereknek kényelmetlenek és kellemetlenek. Nem hiába gyerek egy gyerek, olyan ruha való neki, ami kényelmes, lehet benne játszani, szaladgálni, s amiben kiélheti valódi gyerek mivoltát. De ezekben nem. Még ünneplőnek, alkalmi ruhának sem valók, egy kislányhoz nem illik egyáltalán.
2013. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!