Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drágák a ruhák?

Miért ilyen drágák a ruhák?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években, de főleg idén téltől olyan drága minden, kínaiban néztem kabátot, 10ezer alatt nem is volt, egy márkás meg 20-30 ezer Ft.

Kis széldzseki 18 ezer Ft, ami tetszik.



2013. jan. 31. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen elég durva,hogy már a kínaiban sem kapok 6ezer forint alatt egy gatyát.. így járhatok szakadt cuccokban...
2013. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne panaszkodj.az én gyerekem 60 ezerért vett széldzsekit és még ráadásul nem is tetszik...nekem legalábbis.A kabát meg azért olyan drága,mert általában azt nem egy télre vesszük.De biztos kilehet fogni olcsóbban is,bár elég gagyik.Amit én kinéztem,ami valóban tetszik,az is 28 ezer. :(
2013. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez most komoly????Első komizó te miről beszélsz?????Érdekes én pl terranovában 3000alatt vettem gatyát...de mindegy..
2013. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor fogjam be, én csak 1ért néztem ki nem 60 ért :D

Az a rossz, hogy olyan gyorsan változik a divat, hogy a tavalyi már nem lesz olyan divatos egy-két évvel később és kiadta az ember a sok pénzt. Direkt más színeket, fazonokat találnak ki.

2013. jan. 31. 20:16
 5/10 A kérdező kommentje:
*18ért
2013. jan. 31. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem divat miatt veszem azt a kabátot, amit veszek, hanem mert tetszik. És ez így marad, míg tönkre nem megy... :)

Egyébként meg turiból öltözködök, van rengeteg márkás kabátom és volt mindegyik talán még ezer forint is. :D

2013. jan. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem minden esetben drágák a ruhák, inkább én úgy mondanám hogy az ember pénze kevés.........
2013. jan. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
nem drágák. Én tavaly vettem H&M-ben a szövetkabátomat 10ezerért, nem leárazva... Semmi baja sincs, nem fázom benne télen, max aláöltözöm, ami nekem nem jelent problémát. Ki kell fogni a jót. Farmert nem hordok, bár azoknak sem rossz az ára. Nem a Tom Tailor meg Levis feeling-ű meg árkategóriájú boltokban kell csak nézelődni. Most jöhet a hiszti meg a szidalmazás ;)
2013. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
picit én is lesokkoltam még novemberben... egy kibátot szerettem volna a kínaiban olcsón addig amíg nincs sok pénzem mert néztem ki magamnak egy drágábbat. hát 9 ezerért sikerült kabátot vennem, szóval másik kabát ugrott. Hála istennek időközben ez is nagyon megtetszett és megszerettem. de farmert kapok annyiért mint a Bershkában, csak a bershkásat egy évig hordtam a kínai meg már kezd szétjönni. (összeér a combom és kopik)
2013. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Szia. Azét ilyen rohadt drága mert, már nem tudják olyan olcsón dolgoztatni a kis kínai rabszolgákat meg,mert már szarrá verték a magyar ruha gyártókat és tudják hogy most már drágábba is megveszik, hisz már nincs is magyar gyártó.Ott baszták el hogy beengedték őket az országba, meg ott hogy mi meg még meg is vesszük.
2013. febr. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!