Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik ruha a...

Szerintetek melyik ruha a szebb keringőhöz? (kép)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem, melyik ruha a szebb? :P

Vagy írhattok véleményt mindkettőről.


Egyébként 8. osztályos keringőről van szó. :P


[link]



2013. febr. 1. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom mindenki az elsőt fogja mondani... De én a másodikra szavaznék. :)) Az első olyan semmilyen, mármint ilyenkor kb. mindenkinek ilyen ruhája van. A második sokkal kisebb, nem olyan habos, és nagyon aranyos.

Bár szerintem a lányokon is látszik, hogy a második lány egy kis aranyos csajszi, az első pedig inkább olyan "pózer".

Illetve a második sokkal alacsonyabb is, nem?


Egyébként szerintem mind a kettő szép ruha, komolyan! Nagyon csinos mindkét lány, azt hinném, hogy szalagavatóra van, nem gondoltam volna, hogy csak nyolcadikosak. De a második egyedibb. Engem jobban megfogna, olyan kis ártatlan, és emiatt különlegesebb. :)

2013. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az elsőnek a mellrésze, a másodiknak a szoknyarésze tetszik jobban.
2013. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az első ruhának a szoknya része talán jobb (bár túl fodros), viszont a másodiknak nagyon szép a felseje.

Szóval nagyon nagyon nagyon nehéz dönteni.:D Mendkettő jó. Talán én is a 2.-at mondanám, mert az első túl habos. Kicsit olyan, mint egy roma szoknyája. :DDD Kicsit cigányos, bocsi. De persze az is szép. Nem tudom... Mindkettő jó. De talán a 2.-at venném fel.

2013. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok, megnéztem megint, a második ruhában csak az zavar, hogy a mellrésze is fényes, egyébként az tetszene jobban, így nehezen tudnék dönteni.
2013. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő tetszik. Én az alkatom miatt inkább az elsőt választanám. Attól függ, hogy melyiknek áll jobban a felső része.
2013. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszii a válaszokat!

Első, a két lány tudtommal egymagas ;)

Második-harmadik, látom jól egyetértetek :D

2013. febr. 1. 14:19
 7/17 A kérdező kommentje:
Am az elsőnek az anyaga más, jobban csillog, mint a második. Amásodik nem csillog annyira, mint a képen, de az első meg jobban csillog. :D
2013. febr. 1. 14:24
 8/17 anonim ***** válasza:
Második!
2013. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindegyik minősíthetetlenül ronda, rossz minőségű, falusi kölcsönzős tákolmány...
2013. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó:

bocsi, hogy nem akarunk rengeteg pénz kiadni valami jó minőségű ruhára, és csak ilyen "olcsóra" telik. :SS

2013. febr. 1. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!