Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik ruha a...

Szerintetek melyik ruha a szebb keringőhöz? (kép)

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdem, melyik ruha a szebb? :P

Vagy írhattok véleményt mindkettőről.


Egyébként 8. osztályos keringőről van szó. :P


[link]



2013. febr. 1. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik.
2013. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem a második tetszik jobban. De mindkettő tökéletesen megteszi egy 8.-os keringőhöz, nem kell rengeteg pénzt kiadni ilyenre, és a legtöbben nem is tehetik meg. Szerintem aranyos, és nagyon szép mindkettő.:)
2013. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik igazán,de ha választani kell,akkor inkább a második. Az első túl csicsás.
2013. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyik se tetszik igazán (nem azért, mert "gagyi olcsó, falusi kölcsönzős tákolmány, hanem egyszerűen nem az én stílusom egyik sem).

Az elsőnek jobban tetszik a felső része, viszont az alja nekem túl sok. Viszont messziről a felső úgysem látszik, a jobb oldaliban szerintem könnyebb táncolni, és ez sem utolsó szempont, így inkább azt választanám.

2013. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszii válaszokat! :)
2013. febr. 1. 17:30
 16/17 anonim ***** válasza:

nekem nem egyik se.

túl habos mindkettő.

2013. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszenek. De igazából egy alkalomra majdhogynem mindegy. Túl fényesek és ilyen habos-babosak :DD

De ha muszáj lenne választani,akkor a 2-tes.

2013. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!