Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik oldalról lehet rayban,...

Melyik oldalról lehet rayban, céline, prada és más hasonlo REPLIKA cuccokat rendelni a legolcsóbban?

Figyelt kérdés
vatera teszvesz plusz ilyen pénznyelők nem érdekelnek!

2013. febr. 2. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mivel a hamisítványokat elvileg büntetik, nem hiszem, hogy sok ilyen oldal lenne. Kínai piacokon érdemes körbenézni. De mindegyik hamisítványról 1 percen belül ki lehet szúrni, hogy nem igazi, szóval nincs sok értelme ilyet venni, csak leégeti magát az ember.
2013. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kár hogy nem írtam oda hogy az efféle kommentek nem érdekelnek igazán bánom. De képzeld el találtam már ilyen oldalt és eléggé nehéz kiszűrni hogy hamisítványok ha neked van 80-100000ft-od egy sálra akkor hajra!
2013. febr. 3. 14:05
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon gáz, ha hamisat veszel, ezzel átb@szod a körülötted lévő embereket és magadat is. szánalmas vagy.
2013. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
szánalmas?:D kiket verek at? és ha nekem tettszik akkor mivan? még mindig vehettek igazit méregdrágán.
2013. febr. 5. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Atyaég... Ha 10 ezret adnál egy gagyiért, akkor inkább vegyél belőle Mangot vagy Zarát, vagy bármi olyat, ami eredeti ennyiért! Annál gázabb nincs, ha kamu cuccokban jársz! Mindig jókat nevetek a kamu táskával, sállal, stb-vel mászkaló csajokon! Milánóban, Rómában és Velencében is pl lepedőről árulják a gagyi sálakat, táskákat, napszemüvegeket, de hihetetlenül feltűnő a különbség! Legalábbis annak, akinek vannak eredeti dolgai. Én spec egyből kiszúrom. És hidd el, annál cikibb nincs, ha olyan társaságba kerülsz, ahol minimum egy ember észreveszi. Egyébként egy designer outletben jó áron hozzá tudsz jutni az eredetihez! Inkább gyűjts picit, és vedd meg ott. Parndorf, Noventa di Piave ilyen.
2013. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
54%
Tényleg nagyon gáz! Én speciál egyből kiszúrom ha hamis és azt vonom le, hogy sznob vagy! Ha nincs pénzed rá akkor ne vegyél ugyanolyat csak hamisat.
2013. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lilowada válasza:
89%

Már elnézést, de én nem gondolom azt, hogy valaki aki replika cuccokat hord az sznob, vagy gáz ember. Egyszerűen csak nincs pénza az eredetire, de ez nem jelenti azt, hogy akkor már nem is lehet az embernek, ha egyszer nagyon tetszik neki. A replikák pedig nem hamisítványok, hanem utánzatok, amelyek hasonlítanak az eredetire. Azzal egyetértek, hogy a gagyi Louise Vuitton másolatok tényleg feltünően gázosak, de nem gondolnám, hogy mással lenne probléma.

Azt pedig csak halkan megjegyezném, hogy vannak olyan darabok a Zarában és még más ilyen igényes üzletekben is, amelyek szintúgy replikák, azaz híres, drága márkák másolatai, amelyeket lemásoltak és az adott bolt márkaneve alatt legálisan árulnak, épp azért, hogy azok az emberek is hozzá tudjanak jutni valamilyen formában, akik az eredetit sajnos nem engedhetik meg maguknak. Szerintem ez egy nagyon rendes gesztus a cégek részéről.

Én is nagyon szeretem a Céline táskákat, de sajnos nekem túl drágák, így egy replikát vásároltam, de olyan örömmel hordom ezt, mintha az eredetit hordanám, eddig nem is volt azzal problémám, hogy feltünt volna valakinek, hogy ez másolat, mindenkinek tetszett, volt aki meg is kérdezte hol vettem.

17/L

2013. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mekkora hülyék vagytok. K*rvára menő, hogy így kiszúrjátok. Vállalkozóként szemüvegekkel, napszemüvegekkel kereskedem. Közel 10 éve napi rendszerességgel van dolgom ezekkel a márkákkal, és sokszor én nem szúrom ki a különbséget első ránézésre. Nem olyan a különbség egy jó hamisítványnál, hogy hiányzik egy logó. Sokszor csak annyi, hogy nem úgy kerekedik egy kicsit a szár. Persze technikailag igénytelen (plusz a lencse semmit nem ér csak nem vakít a nap) de nem én hordom szóval nem tudom, hogy mennyire szarul csukódik a szár. Meg a súlyán lehet még érezni, de nem igazán adják a kezembe az utcán szembejövők a szemüvegüket. Most jöhettek nyugodtan megmondóemberek, meg rohadt gazdagok és igényesek, nem igazán van értelme kampányolnotok úgy is telibe fossák azok akik replikát akarnak venni. Én nem beszélem le őket, szíve joga egy embernek, hogy azt vegyen amit akar. Persze vannak nagyon szar replikák néhány száz vagy 1-2 ezer forintért, de már láttam kifogástalan (látszatra) Ray-Ban replikát 4 rugóért Olaszországban, és ez legalább tizede az eredeti árának. Ki mertem mondani mert ezzel nem rontom az üzleteket. Aki eredetit akart venni az ezután is azt fog, aki meg nem engedheti meg magának az amúgy sem vett volna.
2016. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon latszik... Nem kell megfogni hozzá a terméket! Nem fog 100ezres napszemüveget hordani az, akin olcsó ruha van!

Hidd el, messziről ordít egy emberről, hogy eredeti-e az a cucc vagy sem! ;) És ez nem csak napszemüvegre igaz! Lehet az táska, cipő, vagy ruha... A körítés mindent elárul!

2016. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es, így van! A Zara pl máshol! De akkor vegye meg a kedves vásárló a Zaraban azt a napszemüveget! Nem támogatja vele a fekete piacot, és lehet a szeme sem fog tönkremenni!

Igaz a mondás, a magyarok lenézik a minőséget!

Inkább megveszi a kínai hamisítványt, csak mert azon a felirat is rajta van, minthogy megvegyen egy Zarát, ami eredeti Zara, csak hasonlít valamelyik nagy divatház termékére!


Azt pedig szintén írta valaki, hogy a replika nem hamisítvány, hanem jó minőségű utánzat! Haha, na ez vicces! Van eredeti, és van hamisítvány! Nincs átmenet! Ami nem eredeti, az hamisítvány! :D

2016. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!