Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a legtöbbb...

Miért van az, hogy a legtöbbb nadrágból még a kisméret is hatalmas?

Figyelt kérdés
18éves vagyok, 160cm és 40kg... egyszerűen nem kapok magamra normális nadrágot.

2013. febr. 3. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez azért van mert túl vékony vagy........... Szedj fel pár kg-t, nem azt mondom, hogy hízz el, de egy 5 kg bőven elférne rajtad, sőt még kicsit több is.
2013. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem így tetszik az alakom ahogy van. Szeretek vékony, törékeny lenni. Nem bánnám azt se, hogyha 38kg körül lennék.
2013. febr. 3. 12:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb lány kb. 12 évesen 40 kg , tehát eléggé gyerek méreted van. Plusz Magyarországon eléggé sok elhízott nő van, próbálj meg japán ruhákat szerezni neki van kb, ilyen méretük. Amúgy nem azért, de én 48 kg vagyok és 163 centi és így is törékenynek mondanak.
2013. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha anorexiás akarsz lenni, akkor meg ne panaszkodj, hogy nem találsz magadnak ruhát.. Főleg ne kérdezz ilyen baromságokat, hogy miért nagy rád a legkisebb méret is... Szerinted vajon miért?...
2013. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!