Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen ciki a rövidnadrág?

Télen ciki a rövidnadrág?

Figyelt kérdés

Van egy ilyesmi fekete rövidnadrágom: [link]

szintén bershkás csak van 2 arany cipzár a farzsebén. Arra gondoltam h fekete harisnyával és motoros csizmával/bakanccsal venném fel. Nagyon gáz? Mindig is sportosabb lány voltam :D



2013. febr. 3. 18:42
 1/8 anonim válasza:
90%

En is hordok telen rovidnadragot..

Valamivel bovebbeket igaz.. De szerintem nem ciki.. Ismerek olyan csajokat akik miniszoknyaba es harisnyaba jottek telen pl suliba.. Na en azt mar nem lajkolom..

De a rovidnadrag egy vastagabb harisnyaval OK ;)

2013. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor okéé :D lehet holnap úgy megyek suliba :)
2013. febr. 3. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis gáz, hordd bátran. Nekem is van ehhez hasonló rövidnadrágom, fekete és barna is. Fekete vastag harisnyával ,zöld forditott bőr bakanccsal és kötött lábszármelegitővel hordom többnyire. Akinek nem tetszik, ne nézze :)
2013. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond vele, harisnyával felvehető. Bár én fekete rövidgatyához valami más színű harisnyát vennék fel, színeset, csíkosat...
2013. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kicsit vastagabb a lábam, nem érzem jól magam színes harisnyákban :)
2013. febr. 3. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
jaa és köszi szépen mindhármótoknak :)
2013. febr. 3. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ismerek olyan csajokat akik miniszoknyaba es harisnyaba jottek telen pl suliba.. Na en azt mar nem lajkolom."


Ezt most nem igazán értem. Nem mintha a miniszoknya téli viselet lenne, de az legalább nőies ellentétben a rövidgatyával. Szóval ha a rövidgatya vállalható télen, akkor miniszoknya is, nem?

2013. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előttem szólóhoz üzennék!szerintem nagyon is lehet nőies egy rövidnadrág télen is ilyen harisnyás megoldással!ja és persze senki nem mondja hogy nem lehet hordani szoknyát télen csak szerintem nem iskolába!
2013. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!