Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olajzöld nadrághoz milyen...

Olajzöld nadrághoz milyen szinű inget és mellényt (esetleg nyakkendőt) javasoltok, hogy egyben felvéve jól mutassanak?

Figyelt kérdés
Konkrétan koncert-diplomavizsgámra szeretnék valami nem megszokottat felvenni, de bohócnak sem akarok kinézni. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2013. febr. 4. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat elfelejtettem hozzátenni, hogy fiú vagyok :)
2013. febr. 4. 16:01
 2/3 mringer ***** válasza:

Valószínű nem lesz hasznos számodra amit leírok, de segíthet választani:

Az olajzöld lehet hideg(kékes) vagy meleg(sárgás).Ez befolyásolja, hogy milyen színű egyéb dolgot vegyél fel hozzá. De én a másik oldalról közelítenék. Milyenek a Te színeid: szem, bőr, haj ezek alapján könnyebb színt, mintát választani. Ha bele akarsz mélyedni a témába, less be ide: www.misteringer.hu

2013. febr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából azóta kiderült, hogy nem is olajzöld a nadrág szine, hanem csak simán sötétzöld... :) Elnézést. Én amúgy sötétbarna hajú-szemű vagyok és barna bőrű, de nem etnikum.
2013. febr. 6. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!