Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek most decembe...

Mi a véleményetek most december 6-án megyek a lányom szalagavatójára miben illik menni?

Figyelt kérdés
38éves vagyok szöke haju. Sohasem voltam még szalagavatón nem tudom mi illik.
2009. szept. 4. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajátodon sem voltál? Mondjuk azóta nyílván változott. Szóval voltam már pár szalagavatón, és nincs nagy elvárás. Van aki farmer + elegáncsosabb felső, van aki kosztüm, van aki estélyi. De egy sima szoknya-blúz is megteszi.
2009. szept. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem tavaly volt a szalagavatóm,anyukám egy kosztümben és ingeben volt, szerintem az megfelel és anyukám is 38 éves :)
2009. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Azért szalagavatóban senki nem szokott farmerban menni!

nem kell úgy kiöltözni, mintha az Operabálba mennél, de azért illik normálisan. Anyukám egy elegáns sötét nadrágkösztümben volt és ahogy emlékszem, a többi szülő is hasonlóban volt.

2009. szept. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De szoktak kosztümben menni, három iskola szalavatóján voltam eddig (egyiknek többén is), és mindenhol láttam farmert. Persze főleg fiatalokon (nyílván nem az iskolába járókon, mer nekik kötelező az ünneplő).
2009. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De szoktak farmerban menni, három iskola szalavatóján voltam eddig (egyiknek többén is), és mindenhol láttam farmert. Persze főleg fiatalokon (nyílván nem az iskolába járókon, mer nekik kötelező az ünneplő).
2009. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2005-ben volt a szalagavatóm, és volt pár fiatal farmeres vendég, de nagyon kínosan néztek ki a sok elegánsan öltözött diák, szülő meg egyéb vendég között. Többen is megjegyezték, hogy na, ezek eltévesztették a házszámot. Akárki akármit mond, a farmeres viselet nem egy ilyen ünnepségre való, ennyi.
2009. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én szalagavatómon anyukámon egy szoknyás kosztüm volt, egy egészen csinos cipővel. Ha egy egyszerű szövetnadrágot veszel fel mondjuk egy különlegesebb felsővel (pl. flitteres, gyöngyös, érdekes szabású) az is tök jó. A lényeg, hogy csinos legyél, de azért nem kisestélyi szinten! :)

2009. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!