Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Inkább egy márkásabb, drága...

Inkább egy márkásabb, drága felsőt veszel, vagy annak az áráért 6-7 olcsót?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább egy márkásabb,drágább felsőt veszek,ami tartós,mint több silány minőségűt.Nem hiába mondják,hogy olcsó húsnak híg a leve.Ezzel nem azt mondom,hogy szórom a pénzt,mint bolond a lisztet,meg hogy rendszeresen röpködnek a tízezrek,hiszen én ritkán veszek magamnak új holmit,akkor viszont minőségit választok.A minőséget pedig meg kell fizetni.
2013. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább jobb minőségűt veszek, ami nem feltétlenül jár együtt a márkával. De inkább egy jó drágábbat, mint 6 silányat. Egy jó anyagú felső másképp is áll, mint egy gagyi.
2013. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az ár és a minőség nem feltétlen függ össze. én ennyi pénzből veszek 3-4-et angol turkálókban, ahol a minőség ezerszer meghaladja mondjuk egy Zaráét, árban viszont kb. negyede annyi.
2013. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a drágábbat. Nincs szükségem sok ruhára, fel sem veszek annyit.
2013. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont nem minden márkás, minőségi ruha ér annyit, amennyibe kerül. Én nemrég vettem egy számomra már drágának számító (12.990 Ft) felsőt, és 3-4 alkalom után olyan szinten kezdett el kiszöszösödni :S. De azért még kíváncsi vagyok véleményekre :) Amúgy kínai boltokban szoktam, erre telik, ritkán viszont ha valami márkás és nagyon megtetszik, és pont megtehetem, akkor megveszem :).
2013. febr. 5. 14:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktam nézni, hogy mennyire jó az anyaga és milyen praktikusan tudom kihasználni. Rászánok rá x pénzt, és hga többet sikerül belőle vennem, akkor többet, ha csak egyet, akkor egyet.
2013. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha egy alapdarabról van szó akkor a minőségit választom ami évekig is hordható, de a drága nem mindig jobb ki kell tapasztalni egyes márkákat. de ezeket is gyakran veszem leárazáskor. egyévszakos divatból viszont inkább olcsóbbat keresek
2013. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A 13. ezer tényleg sok egy felsőért. Nem tudom hosszú ujjú vagy rövid, de pl egy retro jeans póló akcióban 3000Ft, teljes áron pedig 7000. Nekem a 7 is sok, de max annyi amennyit kiadok egy felsőre.
2013. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mindig megvizsgálom, hogy milyen anyagból van, hová tudom hordani, megéri-e az árát. Alapdarabokat szoktam hordani, nincs semmi csilli-villi vagy mintás felsőm. Úgyhogy inkább a minőségibb, - de nem biztos, hogy - drágát veszem meg.
2013. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyat veszek aminek a minősége, anyaga megfelel számomra. Most ilyet bárhol lehet találni, kínaiban, turiba, márkaboltban, olcsón, drágán is... nem ezen múlik. Szóval én leginkább az olcsó minőségi cuccokat veszem.
2013. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!