Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik csizmát tudnátok ezek...

Melyik csizmát tudnátok ezek közül ajánlani, ami kényelmes és nem túl drága?

Figyelt kérdés

A Deichmannba vannak most leárazások? Igaz már január közepe van, de a mostani csizmám hóba beázik, a másikat meg nem szeretem, mert nagyon csúszik jégen, mivel van egy kis kocka sarka. Kettőt szeretnék venni. Az egyik mindenképpen lapossarkú lesz(térdig érő), ami nem ázik be hóba, tartós, nem megy szét, meleg, és jól néz ki. A másik pedig egy divatosabb darab, vagy éktakpú, vagy magassarkú bokacsizma.Szerintetek az éktalpúba vagy a magassarkúba könnyebb járni? Nemrég felpróbáltam egy viszonylag magas éktalpú bokacsizmát és nagyon kényelmes volt, tudtam benne menni, ráadásul nem is billegtem benne.

Bejelölöm, hogy nekem melyikek tetszenek ezek közül.

[link] bokacsizma.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=noi/noi- *(ezt próbáltam fel és nagyon kényelmes)

[link] *

[link]

[link] *

[link]

[link] *

[link] *

[link] *

[link] * (ilyen lapos sarkú kellene, ami nem ázik be és meleg)ez amúgy beázik?


2013. jan. 23. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:

**bocsi, itt az első link, mert az nem jó:

[link] (ez az amit próbáltam és nagyon kényelmes)

2013. jan. 23. 20:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Az éktalpú addig kényelmes amíg nem kell benne 10 percnél többet sétálnod. Inkább olyan vastagabb sarkút vegyél, sokkal jobbak.

Graceland csizmákat ne vegyél mert fél évet sem bírnak ki. A talpuk rohamosan elkopik, szétmegy az oldala, meg ilyenek. Alapból nem ajánlom hogy Deichmannban vegyél bármit is... esküszöm még egy kínaiban is minőségibb csizmákat kapsz. Inkább ott nézelődj, vagy normális cipőboltokban.

2013. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ugyan ez van és nagyon szeretem! Egész nap ez van rajtam. Volt ,hogy vásárolni mentem benne. (ami kb 9 -8 óráig tartott)Olyan november óta minden nap hordom és semmi kopás nincs rajta pedig azért használom jócskán! :)

De bemész a deichmannba és fölpróbálod az összeset és amelyik a legkényelmesebb azt veszed meg. Ja meg nekem ez is tetszik:

[link]


Ez előttem válaszoló írta hogy a kínaival jobban járnál. Tény ott is lehet kapni jó cipőket , de nekem van olyan csizmám deichmannból ami már 3 éve megvan és semmi baja. (de ez csak saját tapasztalat)


Remélem segítettem!:)

2013. jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Graceland csizmát én sem ajánlom, nagyon változó minőségűek. A 5th Avenue és a Janet D csizmák egészen jók, de ha attól félsz, hogy elcsúszol, ezek sem segítenek sokat, mert többnyire nem eléggé barázdált a talpuk.
2013. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a jó tanácsokat :) Első válaszoló: Legtöbbször én is a kínaiba szoktam cipőt vásárolni, és tényleg sokáig bírja, de sztem csak azért mert nem járok el annyit itthonról. Van deichmanos cipőm is, ami már vagy 3-4 éve megvan és semmi baja. szóval nálam igazából az számít, hogy hol van több választék.

Amúgy a vastagabb sarkúak közül talán ez tetszik a legjobban: [link] ilyen van most a deichmannba? mert tegnap néztem az Árkádba és ott nem volt, csak olyanok, ami telitalpú, ráadásul egyetlen egy lapos sarkút nem láttam, ami nem ázik be hóba.

2013. jan. 24. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!