Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » F F ( tesco márka) ruhákról...

F F ( tesco márka) ruhákról mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem az anyaga nem roszz, de a színeken és a szabáson van még mit fejlödni
2013. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vannak egész jó darabok, de az áraik nem mindig reálisak. Most a leárazásokon jó vételeket csináltam, de ennyi.
2013. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen kínai bérrabszolgák által készített silány műanyag holmik.
2013. febr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

pizsik, melltartók, bugyik, zoknik jók...

Viszont csomószor jártam már úgy, hogy el voltam ájulva, hogy ez milyen jó ing, meg milyen jó póló, de sírva tudtam volna fakadni,a hogy megláttam magamon... Szóval szabáson tényleg vna még mit alakítani, amúgy nem lenne rossz szerintem

2013. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
F&F nem tesco márka, Magyarországra akarnak betörni a Tesco révén. Szóval a gyártási folyamathoz, szabásminta kialakításához stb a Tesconak semmi köze.
2013. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, nálunk még eléggé gyerekcipőben jár az F&F, ha a külföldi weboldalát megnézitek, sokkal nagyobb kollekciójuk van, hozzánk csak a töredéke jön be sajnos. Pedig jó ruhák szerintem. Valóban van, ami nem úgy áll, ahogy kéne neki, de a többség bejött. Én az ingeket és a blézereket szeretem legjobban. Az áraik is korrektek, leárazáskor meg pláne!
2013. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Vannak olyan ruhái, amik nagyon jók, egy két olyan, ami csak a vállfán mutat jól, és van néhány szörnyű, amiket senkivenne fel. Sajnos hozzánk tényleg a töredéke jut el, és a kolekciók roszabb része. Mikor jártam kint angliában, találkoztam ottani F&F-fel, és jóval nagyobb volt a választék, ráadásul ezrrszer jobb darabok voltak. Mondjuk ez nem csak az f&fre volt igaz, mert az összes bolt(ami nálunk is megtalálható) jobban fel volt szerelve, igényesebb ruhák voltak.
2013. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vettem onnan pár rövid ujjú felsőt, kb 1 év alatt valahogy kikopott a hónaljuknál a szín... Aztán van onnan egy farmerom, a próbafülkében még tökéletesen állt, később, kb másfél, két hónap után teljesen kinyúlt, és ma már lötyög rajtam. Csizmát is vettem ott, egy bumszli csizmát, meg egy sima bokacsizmát. Az előbbi nagyon hangos, ha súrlódik a talajjal, arról nem is beszélve, hogy az eső teljesen kikezdte, és már nagyon igénytelenül néz ki... a bokacsizma még jó állapotban van. A melltartóik, sportmelltartóik jók, és a zoknijaik is. Összességében szép, divatos ruhákat árulnak, csak a minőséggel van némi kivetnivalóm. Bár ha belegondolunk, a kínai ruhabolttól elkezdve a New Yorkerig, egyik bolt ruhái sem tarthatnak sokkal tovább...
2013. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valtozo.

Van ami nagyon finom anyagu - persze ez az aran is meglatszik.

Van ami olyan silany hogy felmosni se lehetne vele.


A szabason egyertelmuen van mit fejlodni, velem is gyakran elofordul hogy jol nez ki a vallfan a cucc de felveve mintha nem is emberre szabtak volna.


Altalaban megnezegetem oket. Es van is par cuccom toluk.

2013. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem őket, szerintem jó minőségűek, és kinézetre is tetszenek.
2013. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!