Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok! Armani Exchange vagy...

Srácok! Armani Exchange vagy Ed Hardy, esetleg Calvin Klein márkákat szeretitek, szoktatok hordani ilyesmit?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
23%

Ed hardy nekem az izlestelen kategoria...egyeni velemeny.

AX-nek most viszonylag jo cuccai vannak, bar eddig nem kedveltem, kicsit olyan semmilyen ruhai vannak...ertsd barhol mashol megkapod szinte. Plusz sztem elegge lejaratott marka (par nyarias polom van csak toluk)

CK-t nem arulnak errefele ,ahol lakom ugyhogy nem tudom. Bar nem kulonosebben szimpatikus.


De ezek elegge elcsepelt markak sztem.


19/F



19/F

2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Calvin Klein bőrkabátom van, nagyon szeretem, elegáns, minőségi. Van Graafban is jó CK cuccokat árulnak. Ed Hardy egyáltalán nem jön be. Armaniból meg az Armani Jeans meg az Emporio Armani inkább.

F/17

2013. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Halaszi Zoli válasza:
Ezt a weboldalt nemrég találtam, úgy láttam, ezen volt Ed Hardy és Armani is: [link] Nézzétek meg!
2013. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!