Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szép e a vastagkeretes szemüve...

Szép e a vastagkeretes szemüveg nőknek? (Ha esetleg feltennétek magatoknak ezt a kérdést)

Figyelt kérdés

NEM! A legtöbb férfi szerint egy 100as 21-24-es mintából visszataszító a sötétkeretes, vastagkeretes, hosszúkás keretű szemüveg lányokon, nőkön... (hétköznapi viseletről van szó)

Azonkívül, hogy sokat kitakar az arcból, még a szemet sem lehet tőle jól látni. Az arc összképe megváltozik.


Ha nem látás sérült lányról van szó, csak ront a helyzeten egy szemüveg, amit (divatból) hord.

Nőknek a vékony, szinte láthatatlan világos keret a szép, ilyenkor már a formája is kevésbe fontos; ha múszáj szemüveget használni. Így nem fogja zavarni a szemkontaktust a partnere felé.



2013. febr. 7. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szóval ezzel most másokat akarsz meggyőzni arról hogy nem szép? Szerintem sem szép, de tudok jó pár olyat akinek tetszik, akkor mi van? Nekik aztán mondhatod... akkor is az fog nekik tetszeni. És ez így van jól.
2013. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

"Nőknek a vékony, szinte láthatatlan világos keret a szép"


Butaság! Minden archoz más szemüvegkeret áll jól és egy jól megválasztott szemüvegkeret kiemeli a szemet és karaktert ad az arcnak. Amit írtál egy orbitális nagy hülyeség!

2013. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 6 éve vagyok szemüveges, szóval nem divatból hordom és a vékony, láthatatlan kerettel kb. úgy nézek ki, mint egy 60 éves öregasszony, szóval ennyit erről. Ilyesmi típusú szemüvegem van: [link]

De az ilyen típusút, amit nagyon sokan mostanában divatból hordanak én sem nagyon kedvelem, de ha egyzser ez a divat...: [link]

2013. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik akárki akármit mond. Bár nekem nincs de szeretnék. Csak itt ahol lakom sehol sincs..
2013. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit mostanában hordanak divatból az nekem se tetszik amit az egyik kommentelő is linkelt de ez a vastagkeretes szemüveg igen, és jól is áll. Csak nekem nincs. De szeretnék.
2013. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyi én amikor szemüveget kellett kapnom kb 200 darab keretet próbáltam fel és tudod mi van 4 vélemény alapján is a vastag kertes szemüveg állt jól, ilyen esetben akkor mi van? Valamint még egy dolog, én pl távolra nem látok, és a távol látó szemüvegeknél előny hogy minél nagyobb a lencse.
2013. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem igaz, mert pl. kapásból az én arcomat megszépíti a keret, átalakítja, többek között a karikáimról is elvonja a figyelmet, ráadásul a szín is jól van megválasztva, jól áll... És még senki se mondta, hogy hú de ronda vagy szemüveggel, és én sem mondom senkire, hogy ronda szemüveggel, mert ez nem igaz, csakis akkor, ha rosszul van megválasztva a keret formája és színe.
2013. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem vékony keretes van, de nagyon kerekíti, kövéríti az arcomat. Viszont pár ismerősömnek vastag keretes van (nem olyan, ami mostanában divat) és nekik nagyon jól áll, én is olyat szeretnék legközelebb! Amúgy az, ami mostanában divat, nekem se tetszik, szerintem hülyeség, hogy valaki azért hordjon szemüveget, mert divat. És a többségnek még csak jól sem áll!
2013. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LucGizi20 válasza:
Most nagyon divatba jött a vastag fekete keretes-titkárnős szemüveg. Bár erre minden divatbolondnak oda kellene figyelni-bármennyire is jól néz ki van akin röhejesen néz ki, csak csúnyább lesz tőle..nekem vékonykeretes van,és sztem erősen versenyzik a vastag keretessel, így is rohadt sexi. De saját véleményem szerint a vékony keretes amúgy is sokkal szebb.
2013. febr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem néz ki jól. Sz*arul néz ki. És nem csak nőkön. De amikor egy szép lányon meglátom, hogy ezzel rondítja el magát, a hajam tudnám kitépni.
2016. máj. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!