Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap egy nagyon hideg...

Holnap egy nagyon hideg alagsori előadóteremben lesz 6 óra tanfolyam. Ha vesemelegítőt is viszek, az megvéd a felfázástól?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

a vesemelegítő még önmagában nem segít de az is egy réteg, Szerintem húzz fel még egy pamut harisnyát a nadrág alá illetve a lábadat is jó melegben kéne tartananod, nem tudom hoyg miylen cipőid vannak de a szőrös bélésű melegen tart. Én atlétát is veszek ilyen hidegben a felső alá.

6 órán keresztül szinte egy helyben ülni hideg helységben valóban nem szerencsés , jó rétegesen ölözz fel főleg alulról.

2013. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vigyél egy párnát a feneked alá, plusz amiket az első hozzászóló írt. csak elég lesz:)
2013. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy harisnyát, rá egy legginget, rá pedig egy meleg nadrágot(farmert, az meleg)

2atléta, a harisnyába betűrve, vesemelegítő, egy póló, egy hosszúujjú felső, egy vékonyabb egy vastagabb pulcsi, mellény, kabát.

Én tavaly előtt egész télen fel voltam fázva, nekem ez vált be ellene. Ha nagyon félsz a felfázástól, vegyél tőzegáfonya kapszulát, vagy tőzegáfonyát, és az óra előtt igyál meg csalánteát, és fogyassz sok folyadékot.(meleget lehetőleg, a csalántea a legjobb) ha fel is fázol, a csalántea kipucolja a bacikat...

2013. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!