Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nem igénytelenség...

Szerintetek nem igénytelenség kétszer felvenni egymás után egy melltartót?

Figyelt kérdés

Az is fehérnemű, szerintem a bugyival, zoknival együtt kell(ene) cserélni. Én nem bírnám felvenni egymás után kétszer...

Ti hogy vagytok vele?


2009. szept. 5. 18:45
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
97%

sztem nem igénytelenség, ez olyan mint felvenni egy nadrágot 2szer. a melled nem a nemi szerved, ahonnan pisilsz, és ahova a fehérfolyás is távozhat. a melled az a melled, ugyanolyan, mint bármelyik testrészed, ahol nincs nyílás. a melleden is max annyi baci van, mint mondjuk a térdeden, sőt talán még kevesebb is.

semmi igénytelen nincs abba ha vki nem cseréli mindennap a melltarrtóját

2009. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
20%
Természetes, hogy ebből is minden nap tisztát veszünk fel! :D
2009. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
57%

Nálam változó. Mivel vannak szép melltartóim, amikben dolgozni, nyilvános helyekre megyek és vannak olyanok, amik otthonra, házimunkához jók.

Ha csak boltba ugrom el, akkor még felveszem másnap. De főleg nyári időszakban, amikor izzad az ember, akkor minden nap tisztát veszek fel. Nem nagy dolog este átöblíteni, reggelre megszárad.

2009. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
95%

Ez hülyeség.Bugyit természetes minden nap cserélünk,hiszen az a nemi szerv ahonnan minden távozik,de a mell az tök más dolog.Nekem összesen van 2melltartóm:( Igaz,most akarok venni újat,mert az egyik nem olyan kényelmes,csak nehéz olyat találni ami nem túl drága és tetszik,na meg jó is!

Én általában 3-4napig hordok egy melltartót,aztán délután kimosom és kiteszem megszáradni,ha mázlim megszárad reggelre,ha nem akkor meg felveszem a másik melltartómat és 10percig keresek olyan felsőt amin nem látszik át a pink pötty a felsőn XD

14/L

2009. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
93%
Elsővel egyetértek, a mell is ugyanolyan részünk mint bármelyik másik, akkor ruhából is minden nap másikat kéne felvenni?
2009. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
90%
Én is egyetértek az elsővel. Egyáltalán nem igénytelenség.
2009. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Egy nadrágot, pulcsit fel lehet venni többszőr, de ez akkor is fehérnemű. Sokkal jobb az újat, illatost felvenni. Blúzt, vékonyabb felsőt se veszek fel kétszer, szerintem eléggé igénytelenség készer felvenni ugyanazta melltartót mosás nélkül meg nem is értem, hogy minek...
2009. szept. 5. 19:22
 8/52 anonim ***** válasza:
87%
a vékony blúzba esetleg még átizzadhat a hónod alja, abból nemárt olyankor újat felvenni. de a melltartódat ez nem érinti, a melled nem izzad úgy. ha 40 fok van, és még a melled között is beizzadsz akkor ajánlott újat venni, igen.
2009. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom... én push up melltartót hordok és amúgy is nagyok a melleim (egyáltalán nem vagyok kövér) és összeér. De csak edzés közben szoktam megizzadni.

Különben van igazság abban, amit írtok, de én akkor is jobban szeretek reggel újat felvenni.

2009. szept. 5. 19:29
 10/52 anonim ***** válasza:
97%

Tök jó. Akkor Te vegyél csak fel újat.

Mi meg, akiknek nincs melltartóarzenálunk, maradunk ilyen igénytelenek, és igenis felvesszük 3-4x egymás után.

2009. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!