Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a divatosabb/tetszik...

Melyik a divatosabb/tetszik neked jobban? Fullcap/kalap

Figyelt kérdés
Kort is, is nemet is írjatok:) Előre is köszi.

2013. febr. 10. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a fullcap van jobban divatban.

19/F

2013. febr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korhoz kötött. Inkább ahhoz, hogy hol akarsz megjelenni, és mi a többi öltözésed.
2013. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fullcap idétlen kisgyerekeknek való. A kalap meg attól függ milyen mert elég sokféle van belőle.

25L

2013. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy eléggé fiatal vagyok:D(14F)

Öltözködésem: feszülősebb fazonú nadrág (nem cső),magas szárú cipő, felső pedig mindig más.

Azt pedig csak azért írtam ki, hogy kort is írjatok, mert kíváncsi vagyok hogy mit gondol a fiatalabbik korosztály (én korom béliek) és az idősebbek.

2013. febr. 10. 01:14
 5/9 anonim ***** válasza:

a fullcap divatosabb, de szerintem röhejes

egy helyes pasi fedora kalapban mindent visz ;)

bár azt viselni is tudni kell :D

17/L

2013. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fullcap szerintem borzalmas...a kalap van, akinek jól áll, de jobb vele vigyázni, szerintem inkább ne legyen semmi a fejeden:D


23/L

2013. febr. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

a fullcap sztem rohadt jó! a kalap sztem gáz egy 14éves fiúnál. a Fullcap fiatalos,a kalap meg inkább ilyen "próbál férfias lenni de nem jön össze neki" stílus..

De attól is függ az egész h milyen a hajad stb..

2013. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ja és 17/L
2013. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én fullcap-et hordok nem divatból de szerintem ez csakis rajtad áll próbálj fel egy kalapot meg egy cap-et és nézd meg hogy melyik áll jobban illetve melyikben érzed magad jobban. 17/F
2013. febr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!