Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány srácnak maradt az meg,...

Hány srácnak maradt az meg, hogy ovodás kora óta még felnőtt fejjel is harisnyát hord?

Figyelt kérdés
Természetesen télen a nadrág alatt,pamutra gondoltam.

2013. febr. 10. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
nekünk már általános 4.ben is ciki volt :D
2013. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, felénk már oviban sem adtak harisnyát a fiúgyerekekre. Én sem adnék az én gyerekemre.
2013. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A nyolcvanas években,főleg az elején volt ez akkor divat,mivel az ovónők kérték ezt a szülőktől.Nem számított,hogy fiú-lány,teljesen mindegy volt.
2013. febr. 10. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Testvérem, aki fiú és 32 éves, hegyi túrákra hord kötött harisnyát nadrág alá, a mindennapokban nem.
2013. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én férjem hord jégeralsót télen, mert utálja ahogy a hideg farmer hozzáér a lábához de az nem harisnya. ezzel én is igy avgyok iyg én meg harisnyát hordok. Pamutot. AMugy meg ha neked ugy jobb hordd, ugysem látja senki. Senkinek semmi köze hozzá.
2013. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nőként én is hordok harisnyát telente, lehet nem valami esztétikus, de még mindig jobb, mintha megfáznék, főleg, hogy gyalogosan közlekedem, sokat vagyok a szabadban.

A férfiak egyébként nem harisnyát hordanak, hanem jégert. Szerintem kevésbé gáz, mint egy vesegyulladás. Ha fázol, hordjad!!!

2013. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ha a férfiak jégeralsót hordanak,akkor miért van ráírva a csomagolásra,hogy férfi harisnyanadrág?Elég érdekes!Ugyanolyan pamut anyagból van mint a női,csak annak slicce van,és lábfej nélküli.De a nőit is sokan felveszik,akik nem akarnak zoknit húzni rá.
2013. febr. 11. 09:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az van ráirva de nem oylan passzentos mint egy harisnya. Legalábbis amit az én férjem hord az nem simul rá teljesen.
2013. febr. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a jägeralsó az olyan parasztbácsis, manapság max a nagypapák hordanak olyat. Van olyan, hogy férfi harisnyanadrág, de max abban különbözik a normálistól, hogy van benne slicc illetve hogy nagyobb méretekben is gyártják!
2013. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tomy 31.


Szerintem soknak, van akik női harisnyát hord hideg ellen, mint én is pl különböző anyagút, nejlon,pamut,vagy együtt mint a nők. De nem csak hidegbe szeretek harisnyát húzni, ha nincs hideg akkor is,nejlont is, sőt még halásznadrághoz is szoktam nejlonharisnyát hordani.

2013. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!