Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha engem meg latnatok, le...

Ha engem meg latnatok, le vagnatok hogy rocker vagyok (tobbi lent)?

Figyelt kérdés

-Altalaban fekete cuccaim vannak(nem vagyok got,csak semmi mast szint nem veszek szivesen fel,max meg a feheret)

-Ezust ekszereim vannak,bal oldalt fulbe valo es szemoldok piercing(a fulbevao halal fejes de le akarom cserelni egy "metal villa"-s kezre,a pc meg egy fekete "tuskes" ezust szinu szaras pc)

-A hajam alltalaban punk(ink nevezzuk kakas tarejnak ,mert nem 20 centi hosszu es nyil egyenes es vekony,es nem,meg mindig az oltozkodesrol van szo)

-Converse Slim magas szaru fekete

-Terdig ero farmer rovid nadrag(ilyen halasz nadrag szeru)

(meg meg annyit hogy kedvencem a Rock 'n' Roll,es jatszok elektromos gitaron,meg hogy ellent szoktam mondani mindenkinek aki olyat akar csinalni,es nekem is kozom van hozza amit en nem(tanrok ,szuleim,haverok...neha az egesz torvenynek mert hulyen van ki talalva)



14F


2013. febr. 12. 23:07
 1/9 anonim válasza:
100%
huhúú egy igazi lázadóval állunk szemben :O
2013. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
... menj el aludni.
2013. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább egy divat rockernek vagy fura punknak néznélek, főleg a hajad miatt, meg a fülbevaló és a converse sem nyerő... meg egy normális rocker normálisan viselkedik nem ellent mond mindenkinek. Ez gyerekes viselkedés, nem rockeres. Persze még gyerek vagy, szóval nem olyan nagy probléma, majd kinövöd.
2013. febr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Divatrocker vagy, de elhiszed.
2013. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igazából a rockerség marhára nem külsőségeken múlik, és ha te igazi rocker vagy, akkor le is sz*rod azt, hogy ki-mit gondol rólad.

leírás alapján amúgy inkább olyan semmilyen lázadó tini

2013. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint ezeket a velemenyeket is le kell szarnom
2013. febr. 13. 21:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak gyökér vagy öcsi.
2013. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vágnálak le.
2013. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

érdekes vagy, rockernek mondod magad és tarajba állítod a hajad, (lehet 1-2 igazi punk megagyalna emiatt)

de mint előttem is írták ha képviselsz egy stílus irányzatot akkor az nem a külső fogja meghatározni, hanem hogy belül érzed magad annak, tartod magad az elveidet


de amúgy én lehet nem vágnám le hogy rocker vagy, semmi extra nincs ami azt mutatná

2013. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!