Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 16 éves lány vagyok. Gyakran...

16 éves lány vagyok. Gyakran hordok testszínű és fekete bokafixet, emiatt sokan leszólnak, öregasszonyosnak csúfolnak. Tényleg ciki, ha tinilány ilyen bokafixeket húz fel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy öltözködik,ahogy neki tetszik.Ha mindig azt néznék,hogy más mit tart cikinek,meztelenül járhatnánk.Ne tö9rődj másokkal,húzz olyan zoknit,ami neked jó.
2009. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom van amihez akár még jól is állhat ez a bokafix, csak jól kell megválogatni hozzá a ruhákat. Viszont nekem is a nagyanyám hord ilyet, senki más a közelemben, tehát alapból ő jut eszembe ha ilyet látok.

Persze azért nem kéne leszólni senkit mert nem a legújabb divat szerint öltözik.

2009. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekhez hozzátenném még, hogy lehet, hogy pl. jövőre ez lesz a divat és azok lesznek a leglelkesebb bokafixesek, akik most kicikiztek... ez a divatmajmolás nagy hülyeség, tegyél magasról a véleményükre, öltözz úgy, ahogy neked tetszik. Sőt, még mondhatod is, hogy neked EZ TETSZIK, és főleg azért, mert mások nem hordják, vagy vmi hasonló.
2009. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

csak akkor gáz, ha mondjuk a nadrág alól kilátszik h bokafix. de ha elég hosszú a nadrág és nem látszik ki a vége, akkor semmi gond. én is szoktam például ilyen balerinacipőhöz felvenni. és szerintem sokan vagyunk így.

20/L

2009. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is 16 éves vagyok és én is szoktam balerina cipőt hordani és bokafix nélkül fel sem tudnám venni. ..egyszer feketét vettem fel mert nem volt más tiszta, hát gondoltam meg probálom azzal...elindultam és néztem hogy fuhh kicsit gázos..de utánna meg megtetszett ...pont kicsit retrosan voltam öltözve és kifejezetten jó volt szerintem a fekete bokafix...olyan egyedi volt:)
2009. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek a hozzászólásokat. Igazából nem izgatnak az osztálytársaim, de az oltogatásaik néha rosszul esnek, és azért tettem fel a kérdést, hogy lássam, mások mit mondanak a szokásomra, mi a véleményük. Nem divatból járok így. Amúgy meg nem is akarom eltakarni a bokafixet, mivel általában rövidnadrágban meg szoknyában járok meleg időben, másként meg imádom a bokazokni viselését, másmilyen zoknim nincs is, és pont azt a fajtát szeretem, ami alig egy picivel ér a bokacsontom fölé. A testszínűt és a fekete bokafixet sem húzom feljebb. És megnyugtattatok, bátrabb lettem, a múlt héten háromszor mentem így suliba.
2009. szept. 14. 14:45
 7/8 FlashBack válasza:

szerintem inkább szexi mint gáz..én nagyon bírom az ilyeneket

(17/F)

2010. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A pasim is nagyon szexinek találja, mikor bokafix van a lábamon (ha retrós is), sőt egyenesen rámgerjed, de annyira, hogy tavaly óta gyakrabban húz le a 20 körmömről, ha bokafixben lát.
2010. nov. 12. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!