Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőben mentek bulizni?...

Milyen cipőben mentek bulizni? Ha magassarkúban, meddig bírjátok?

Figyelt kérdés
Én kb 2-3 óráig bírom a magassarkút.

2013. febr. 15. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért megy bárki is magassarkúban bulizni. Az lenne a lényeg hogy jól érezd magad... abban meg nem lehet, tiszta kínszenvedés. Mini sarkú cipőben, csizmában megyek, ami kényelmes és egyben szexi is.
2013. febr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
amikor ilyen beülős iszogatós a program akkor bátran magassarkúzok, de amikor tudom, hogy táncolni is fogok nem gyötröm vele a lábam
2013. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csinos lapotalpu csizmáim vannak abban megyek télen nyáron meg tangapapucsban. Magas vagyok minek a magassarku?
2013. febr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magassarkúzni akarsz, arra "edzeni" kell:) mármint, ha csak bulizás alkalmával kapod magadra, ne lepődj meg, hogy 2 óra múlva meg akarsz halni:D vedd fel otthon pár naponta, és legyél benne pár órát, meg lehet szokni, és jobban/tovább fogod benne bírni. Amúgy ha iszol a buliban, az is segít, máris nem a fájdalomra figyelsz;) Amúgy, nem attól függ, hogy hány pasi próbál meg felszedni, vagy mennyire nézel ki jól, hogy magassarkú van-e rajtad vagy sem, szal csak ezek miatt ne erőltesd:)
2013. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Magassarkúban, és jól érzem benne magam :)

Bár én elég sokszor hordok hétköznap is, szóval az utolsónak igaza van, aki a bulizás alkalmával vesz fel először egy 10 cm-es tűsarkút, annak kínszenvedés lesz... de aki nap mint nap hord mittomén 5-6 centis magassarkút az bátran felveheti bulizni is

2013. febr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
én mindig magassarkúban megyek bulizni minimum 10cmes a sarka. és abba nyomom ám kb 3-4 óráig is a táncot:DD szinte mindig azt kérdezték h "nem fáj a lábad?":DD
2013. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
énis abba szoktam..:) simán megy 5-6 óráig:D mondjuk elég rossz állapotba van utána a lábam..14 centi alatt nem érem be:)
2013. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem értem ha magassarkú akkor muszáj hogy fájjon benne az ember lába? Hát nekem nem fáj. És mindig magassarkúban megyek bulizni, sőt általában mindig azt hordom.
2013. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egész éjjel végig bírom táncolni egy buliban magassarkúban (ha olyan max 8 centis sarka van),de mivel majdnem minden pasinál magasabb voltam kicsit,inkább sportcipővel járok most már... :( Pedig magassarkúban jobb. :)


18/L

2013. márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

170cm vagyok

balerinacipő

loafer cipő


magassarkút szoktam suliba is felvenni (10-12cm), ott birom egész nap, de buliba csak 2óra hosszát :S

utána vízhólyagos a lábam

2013. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!