Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem igazán tudok magassarkúban...

Nem igazán tudok magassarkúban menni. Hogy tudnék megtanulni benne járni (hogy senki ne nézzen hülyének és ne röhögjenek ki) ötlet?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
én otthon tanultam meg :) 2 órát voltam benne, nem emlékszem, mennyi idő alatt sikerült megtanulnom benne járni :D
2013. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj otthon, és az sem árt, ha gyúrsz vádlira.
2013. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon járkálj benne sokat, így legalább később már nem is fogja törni a lábad. Én mindig tudtam járni magassarkúkban, szerintem erre születtem, imádom is őket, de az új cipőket én is itthon avatom fel, mert elég kellemetlen tud lenni, mikor egy elsőre kényelmesnek tűnő cipőben nekiindulsz a napnak és 2 óra múlva sírni tudnál, mert feltört valahol a cipő, amire nem számítottál. Volt már olyan, hogy egy 14 cm-s tűsarkúban főztem meg itthon egy 3 fogásos menüt, úgy voltam vele, hogy jó gyakorlás lesz, hisz órákig a konyhában kell állnom, járkálnom. A páromnak mondjuk bejött a dolog, mikor hazaért, és meglátta, hogy ott tipegek... :)
2013. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én rövidebb időt igénylő alkalmakra vettem fel és egy idő után hozzá szoktam és már járni is szépen megtanultam benne:) Sajnos az nem mindenkinek elég, ha otthon hordod.
2013. febr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*hordja
2013. febr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fontos az is, hogy ne egyből a leglehetetlenebb cipővel próbálkozz. Én a ballagásomra kaptam 8.-ban egy 10 centis tűsarkú, tükörsima talpú platformos cipőt, de képtelen voltam benne megmozdulni, így két évre le is mondtam az ilyesmiről, de most ősszel megpróbáltam egy barátnőm magassarkú bokacsizmáját. Ennek csak 6 centis sarka volt, ráadásul kocka, és rendes, nem csúszós talpa, szinte azonnal tudtam benne járni. Most meg már a régi platform cipőben is boldogulok:)
2013. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!