Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 19-20 éves lányok! Milyen...

19-20 éves lányok! Milyen cipőt fogtok hordani a tavasz közeledtével a jobb időben?

Figyelt kérdés

Most már kezd jobb idő lenni, lassan fel lehet hagyni a csizmákkal. Én valahogy nem kedvelem a tornacipőket és sportcipőket, szeretnék nőiesebben, csinosabban öltözködni. De egyszerűen nem találok olyan cipőt, ami megfelelne.

Elég sok üzletben voltam mostanában és mindenhol még csizmák vannak leértékelve, és emellett tornacipők vannak, és balerinacipők, na de ahhoz azért még hűvös van szerintem.

Mindig ilyen tanácstalan vagyok, amikor ilyen se nem tél de még se nem tavasz idő van.


2013. febr. 16. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
balerinacipőt és magassarkút harisnyával. Vagy bokacsizmát.
2013. febr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én a balerina cipőt szeretem abol is mindig a feketét

mert egy szoknyát nem lehet sport cipővel felveni

és a balerina cipőt még naci hoz is felveheted meg sort hoz meg kantáros nacihoz

soha nem megy ki a divatbol

2013. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lehet a csinosabb bokacsizmákat és a vékonyabb hosszú szárú csizmákat elővenni, amiket télen nem lehet hordani, mert nem elég melegek, csúszik a talpuk, stb.
2013. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Ő a favorit az idei tavaszra, már meg is rendeltem *-*

[link]

2013. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!