Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek ilyen méretekk...

Hogyan öltözzek ilyen méretekkel, adottságokkal?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázom, eddig nem sok sikerrel. A méreteim nagyon rosszak. Sok a felesleg a hasamon, nagy fenekem van, kicsi a mellem. Alacsony vagyok, 160 cm. Most, hogy jön a tavasz, és le kell cserélni a mindent eltakaró kabátot, tanácstalan vagyok, hogy mit húzzak magamra. Szerintetek? A simulós pólók/felsők nagyon csúnyán néznek ki, a bővebb szabású meg állítólag kövérít még jobban? Most akkor mit vegyek fel?
2013. febr. 17. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
olyat ami követi az alakod de nem feszül rád, a felső ne legyen túl rövid, és túl kivágott kivágásban is inkább kerek semmiképp sem v nyakú . Nadrágban pedig kerüld a csípőnacit .
2013. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A denevérujjú felsők szerintem jól állnak, a kerek nyakúak inkább, az aljuk legyen húzott mindenképpen. A felsőknél arra figyelj, hogy az aljuk ne pont odáig érjen, ahol a legszélesebb a csipőd, hanem fennebb érjen véget. Remélem érthető, mit akarok mondani. Ha pont odáig ér, ahol a legszélesebb vagy, akkor kiemeli a csipődet a felsőd. Még szerintem jól állnak a tunikák is, csak ne válassz virágos mintásat, vizszintesen csikozottat, mert nagyit. A tunikáknál előnyös, ha mellrésznél világosabb szinű, mint a hasadat takaró része, igy a melleidre helyeződik a hangsúly, nem a csipődre. A tunika amúgy is növeli a melleket optikailag. Nagyon ráfeszülőseket ne hordjál szerintem, mert nem esztétikus. Sok sikert a fogyókúrádhoz.
2013. febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az szerintem mindeképp segít ha egy övet teszel a derekadhoz bár én nem vagyok molett de az ehez kapcsolodó filmekben így láttam xd
2015. ápr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!