Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki szeret még ma is fehér...

Ki szeret még ma is fehér harisnyanadrágot viselni szoknyával? Lányok! Vannak fehér harisnyás emlékeitek oviból, suliból?

Figyelt kérdés
20 éves nő vagyok,képtelen vagyok magamtól eldobni a fehér harisnyát,mivel anyám rászokatott kiskoromban,és a mai napig tetszik.Más is járt így hasonlóan?

2013. febr. 19. 10:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%

szerintem Minnie Mouse-on kívül már csak te hordasz


én nem vagyok egy trendkövető valaki, de a fehér harisnya borzalmas.

valahogy a szentfazék szektás penészvirágok (szemüveg, copf, no smink) jutnak eszembe róla

2013. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Vannak. OVIBÓL. Szerintem felnőttnőnek nagyon okosan kell hordania fehér harisnyát, hogy ne nézzen ki dedósnak...
2013. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
0%

Nehéz szívvel, de ki kell dobnod a fehér harisnyanadrágot, hacsak nem vagy 3 éves, már bocsi. Legalább próbálj meg vmi színesebbet vagy mintásat beszerezni, de ne fehéret.

Valami ilyesmire gondoltam: [link]


[link]

2013. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
Fekete tűsarkúval,iskoláslányjelmezzel,két coffal,nyalókával a számban,4 fal között,párom imádja (nem pedifil !)
2013. febr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért szólnak le, igaz nekem nem fehér, hanem vajszínű van, és imádom :)
2013. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van fehér harisnyám, téli, de soha nem volt rajtam, pedig elterveztem, hogy kötött, mohazöld ruhával, fehér kiegészitőkkel fogom hordani és bokacsizmával. Még nem került sor rá :)


23/l

2013. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszadó!Nagyon sajnálom,de én alapból utálom a mintás,meg a szines harisnyákat.Ugyanis úgy néz ki benne a lábam mint egy díszoszlop.Most miért bűn az ami tetszik,és szeretettel hordani akarom? Igenis tetszik a fehér harisnya,nem tehetek róla,ja és eszemben sincs kidobni!Miért?Neked talán nincs olyan ruhád amit gyerekorod óta szeretsz,és nem tudsz tőlle megválni?Na meg az is,hogy 3 éves korig oké a fehér harisnya? Nagyon gyerekesek vagytok!
2013. febr. 19. 12:33
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

"Nagyon gyerekesek vagytok!"


sosem értem, miért kérdez valaki, ha előre eldöntötte, hogy ahogy ő gondolja, úgy jó.

nincs mit tárgyalni, hordd a kis fehér harisnyádat, ha jól érzed magad benne, oszt kész.

2013. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam hordani. Lehet, hogy dedós meg borzalmas, de nekem tetszik. Amikor az összeállításomban amúgy is a világos, pasztell színek dominálnak, szívesen húzom fel (színes harisnyáim nincsenek), legalábbis sokkal jobban mutat így, mint feketével, vagy vénasszonyos "bőrszínűvel". Viszont mindig magassarkúval kombinálom, különben nagyon erősítené a lábamat.
2013. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akkor magyaràzd màr meg,hogy mi a ciki a fehèr harisnyàban?Azèst mert felnôtt fejjel szereti valaki,mèg nem kène belerùgni.Azèrt is hordom!Sorry!
2013. febr. 19. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!