Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerettek bakancsot hordani?

Szerettek bakancsot hordani?

Figyelt kérdés
Miért szerettek bakancsot hordani?

2013. febr. 19. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
igen szeretek, azért mert számomra az a legkényelmesebb :)
2013. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
nekem egy csinosabb magasabb szárú van,azok a tipikus ,ormótlan bakancsok nem tetszenek. Azért szeretem mert kényelmes,nem ázik be és jól néz ki.
2013. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Igen, mert jól néz ki, kényelmes, nem fázok benne és strapabíró. Én egyébként sem szoktam divatruhákat hordani, én úgy öltözködök ahogyan akarok, nem nagyon érdekel más véleménye, máskülönben hogyan tudnék meglenni egy ilyen társadalomban rövidre nyírt hajjal, vasbetétes bakanccsal, nagy izmokkal és normális ruhákkal? :DD

16F

2013. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Igen, én szeretek. Egyrészt strapabíró és kényelmes, mint azt korábban írták, másrészt meg szerintem is jól néz ki. Egy megfelelően karbantartott bakancs szerintem sokkal mutatósabb, mint bármelyik utcai cipő. :)
2013. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 walk w1th mee ***** válasza:
24%

utálok:S

valahogy nem passzol az izlésemhez:D ritkán felveszem csak ha nagyon hideg,vagy nagy hó van..

mindig deszkást viselek :D

2013. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert kényelmes, nem ázik be, jól szellőzik, jól néz ki, és most még divatba is jött. Ja, és koncerten megvédi a lábacskámat.(Acélbetétes.)
2013. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Én is imádom az acélbetétesemet. :) Tartós, kényelmes, tetszik, meg még más miatt is, de azt most nem írom ide le :D :P

27/F

2013. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen is meg nem is. Szeretem, mert strapabíró, nem ázik át, passzol a stílusomhoz, sztem kicsit vagány is, koncerteken elengedhetetlen, stb...nem szeretem, mert nehéz (acélbetkós), néha véresre töri a lábam és...nem tudok többet mondani... :)
2013. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18/L ezt lehagytam, előző voltam..
2013. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem a Te látványod sem lehet sokkal jobb, ha nem tetszik azt szebb szavakkal is kifejezhetted volna...
2013. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!