Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Osztálytalálkozóra miylen...

Osztálytalálkozóra miylen extravagáns ruhát vegyek fel 28 évesen?

Figyelt kérdés
Szeretem a rockzenét, nagyon. Ez általában meg is látszik az öltözködésemen. Most osztálytalálkozóra kell mennem, ahová szeretnék 'csinosan', de azért az egyéniségemet, stílusomat megtartva felöltözni. Ilyen idősen már gáz így öltözködni alkalmora, vagy nem? Modnjuk én valami goth stílusú szép cuccban érezném jól magam. -szerintetek?
2008. jún. 6. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azonos cipőben járunk, nekem is most volt 10 éves érettségi talim:)))) Én egy fekete ghotik lolitában voltam, vagyisfekete fűző, a szoknya is fekete volt, csak volt rajta egy kevés fehér csipke dísz. Persze a 20 soros acélkapszlisról lemondtam:)) egy sima fekete tűsarkú volt rajtam:)mindenki megdícsérte a ruhámat:))
2008. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

szia,

nem az a lényeg mit veszel fel, hanem milyen lesz az összhang.

nekem 2 éve volt a 6 éves(5 elmaradt) találkozonk, és egy egyszerü nyári nadrágban és blúzban mentem, igaz pont elötte voltam fodrásznál (de ez nálam természetes ha eseményre megyek elötte fodrász) és kis szolid smink. meglepödtem mert szinte mindenki megjegyezte milyen jól nézek ki, milyen csinos vagyok, még osztályfönököm is külön megjegyezte. a suliba régen is mindig azért jól öltözködtem. de felszettem kb 10 kilót a középsulis súlyomra volt aki fogyott tök sokat pedig dagatt volt de rá senki nem mondta hogy de jól nézel ki. volt aki kiskosztümben jött, rá sem mondták. szóval összhangot érd el.

2008. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rocker vagyok, mostanában egyre több darkos cuccot hordok, és a jövőre esedékes érettségi találkozómon is gót ruha lesz rajtam fekete magas sarkúval (a bakancson még gondolkodom, de szerintem nem leszek olyan bátor, hogy bevállaljam). Szerintem nincs semmi gáz a gót ruhákban, nekem is sokan megjegyzik, hogy milyen elegáns vagyok! :)
2008. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Pedig bakanccsal igazán dögösek ezek a rucik :) de sztem én sem vállalom be erre az alkalomra. Első válaszoló, ha még jársz erre: miylen szoknyád votl? Rövid, vagy hosszú? És milyen anyagból?

Harmadik válaszoló: megkérdezhetem, hány éves vagy? Mert én 28, de akkor úgy látszik nem vagyok még "öreg" ehhez :D

2008. jún. 7. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia ! 1 hsz. vagyok.

Ilyen volt a ruhám : [link]

Másold be a linket. Annyit módosítottam rajta, hogy a háta fűzött volt, és a szoknyarészen fehér csipke volt alul. Ja, és kétrészesre varrattam a ruhát, mert ugye kapni nem lehet itthon.

2008. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, anyagát elfelejtettem leírni, Alja nehézselyem volt alatta, tüll tartotta ki, fölseje matt szatén.
2008. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 11 éves érettségi találkozóm volt, mert elfelejtettük :) Az előzőekkel ellentétben én nem ajánlom, hogy nagyon "egyénire" vedd a figurát. Nálunk majdnem mindenki konszolidáltan jött, nem túl elegánsan, hanem kb. ahogy egy normális irodai munkahelyre is felöltözik az ember. Volt egy-két fiú meg lány, akik úgy néztek ki, mintha jelmezbálba mentek volna. Vannak dolgok, amik 18 évesen elmennek, 28 évesen meg úgy tűnnek, mintha nem bírnál felnőni. Ilyen a rocker cucc, a piros fűzős fekete bakancs, lányoknak a goth ruha stb. Biztos nálatok is benőtt már a feje lágya a többségnek, nagyon ki fogsz lógni a sorból, ha visszatérsz a középiskolás énedhez. Persze, ha épp ez a célod, akkor csináld.
2009. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!