Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs elég pénzem arra, hogy...

Zsófi32123123 kérdése:

Nincs elég pénzem arra, hogy olyan ruhákat vegyek amik tetszenek, mégis hogyan nézzek ki akkor jól?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Olcsóbb, nem márkás ruhaüzletekben is lehet találni normálisabb ruhákat. Illetve turikban rengeteg márkás darab van alacsony áron. Csak időt kell szánni rá, de biztosan találnál magadnak olyan ruhákat, amik tetszenének.
2013. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
turkálók? rengeteg turkálóban lehet minőségi, stílusos, divatos ruhákat kapni fillérekért. csak ezt tudom ajánlani. esetleg diákmunka.
2013. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is ebben a helyzetben vagyok. Párszor ismerősöm a kinőtt ruháit odaadja, amik elég jók. Van egy turi a közelünkben, megfizethető azaz alacsony áron, és rengeteg jó ruha van ott. Szűk farmerek, ingek, pulóverek, pólók. Nagyon jó kis hely. Csak időt kell arra szánni, hogy benézz mindenhová és kutass. Szerintem minden turkáló egy meglepetés hely, mert míg azt hiszed, hogy régi rossz ruhák vannak, minőségi szép ruhákat találsz:)
2013. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Leértékelésekkor érdemes vadászni a plázákban!
2013. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Pláza ---> H&M, C&A stb. megnézed a honlapjukat mikor van leárazás, és februárban simán megtudod venni 1000ft-ért amiket pl. ünnepekkor árultak 6000-ért.
2013. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Vegyél egyet kettöt és mindig visszaviszed.így lesznak ruháid tudod cserélgetni . De csak párszor vedd fel hogy kicseréljék
2013. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
utolsó: amit írsz, szerintem az egyik leggusztustalanabb dolog.
2013. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam mondani hogy tanulj meg varrni, pár száz ft-ból olyan ruhákat lehet varrni hogy mindenki irigykedik majd. Én is vettem egy használt régi varrógépet, és netről megtanultam varrni vele, tök egyszerű és mindig egyedi, jó ruháim vannak, mindig azt kérdezgetik hol vettem, dicsérik meg minden:)
2013. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Négyes voltam mégis ki és miért pontozott le?
2013. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó: szokás ez errefelé.

kérdező: kilós turkálókba menj, az jobban megéri, vagy leárazásokkor plázákba. esetleg vaterán nézz szét.

2013. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!