Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és lányok, férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és lányok, férfiak és nők! Ha nem vagyok vak, ha egy kapcsolatban, ellenére annak, hogy szeretem, mégis tetszenek más nők is, akkor nem is vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

A szerelem állítólag vakít. Akkor baj van, ha nem találtam meg? Baj van, ha tetszenek mások is, sőt még néha arra is vágyom, hogy randizzak, ismerkedjek újakkal?


Nem vagyok tini!


2013. jan. 11. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom: hűséget fogad az ember nem vakságot. Ha van egy kötődés, nem kúrogatsz félre, de ettől függetlenül tetszhetnek mások is, sőt, fantázia szintjén néha elkaphat a gépszíj.

A különbség: hogy ő fontosabb, kötődsz hozzá, és "elég".

2013. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem normális hogy másokra is gondolsz.. hűséget fogadtál, nem vakságot :/ attól még nagyon szeretheted a párodat : szerintem normális:)
2013. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Pontosan. Nem hogy nem vagy szerelmes, de max. csak elfogadod azt akivel vagy.
2013. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nálam így megy. Bevallottan nem hiszek abban, hogy "csak egy ember tetszhet, lehet vonzó", mégis hűséges vagyok ha valaki fontos számomra.
2013. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy vakít, de az csak egy ideig tart, utána lenyugszik az ember. Ha tetszenek mások is, az normális, ha már randizni akarsz, nem annyira. 21F
2013. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen jellegű gondolatom olykor. Persze hogy jól esik, ha bejövök más férfiaknak is a páromon kívül. Jól esne olykor kicsit csak húzni más agyát, flörtölni, avagy bármi, dehát nyilván annak tudatában cselekszek, hogy tudom, a páromnak mi nem tetszene!


Ettől függetlenül én imádom a páromat és nem hagynám el senkiért ezt bátran ki merem jelenteni. Ha egyszer elhagyom, akkor az miatta/miattunk lesz, nem egy harmadik miatt, ha a saját részemet nézem. Az ő nevében nem beszélhetek.


Azt sem mondhatom, hogy képes lennék nyílt lapokkal játszani és olyan kapcsolatban élni, ahol ez belefér. Nem tudok ilyet elképzelni, bár biztosan létezik!

2013. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez elfordulhat bárkivel. Igen, ha valaki hóttszerelmes, az elején, míg friss, elképzelhető, hogy senki mást meg se lát, de ha már a kapcsolat későbbi részében van, lehetséges, hogy más is megtetszik neki. Attól még szeretheti a párját, de itt lép életben az elhatározás. Akarsz hűséges maradni, mert tiszteled is a másikat, vagy nem. A randi és egyéb úgyis valahová alakul, és akkor kénytelen leszel dönteni: vagy a párod kell, vagy más, de akkor már nem tiszteled a párod eléggé, és megvan a lehetősége, hogy tönkre megy a kapcsolatotok.
2013. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezt csak te tudhatod, te érzed, hogy szerelmes vagy-e? Ha magamból indulok ki, hülyeségnek tartom ezt a "hűséget fogadtam, de vakságot nem" szöveget, mert attól, hogy látok, még nem feltétlenül kívánom meg azt, amit látok.

Szintén csak magamról tudom elmondani, mert nem tudom, ki hogy van ezzel, de én 4 éves együttélés után sem vágyom arra, hogy másokkal randizzak, ismerkedjek. Meglátom, ha valaki jól néz ki, de nem érzek kényszert, vagy vágyat arra, hogy legeltessem rajta a szemem.

Nekem ehhez hasonló érzésem, amit leírtál, akkor volt, mikor nem voltam igazán szerelmes.

2013. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Minden válasz megkapta a pontot.
2013. jan. 12. 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!