Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a fehér blúzról? Kérlek benneteket, hogy a modelltől próbáljatok meg elvonatkoztatni.

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 21. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tetszik az alja. meg ez biztos átlátszik, egy melltartóval akarod csak felvenni?
2013. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam fel, nem tudom, hogy mennyire látszik át. Az aljával nekem is van gondom, de szükségem van nyári fehér blúzokra, munkahely és vizsgák miatt ezért néztem. Az alját gondoltam megoldom varrógéppel :)
2013. febr. 21. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Ennyi pénzért már olyat vennék, amihez nem kell hozzányúlnom. A másik meg, hogy tökre semmilyen.
2013. febr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szép blúz, csak az alján a passzé nem tetszik. Fel kell próbálni, mert felvéve, lehet már jól néz ki az alján lévő szűkítéssel együtt is. Az ujján lévő fodor és a nyak rész kimondottan tetszik.

24/l

2013. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, még a passzé is elmegy - ha jól áll az embernek. Ami viszont tényleg aggasztó, az a hónalji rész, ahol mellmagasságig lelóg. Oda nagyon kellemetlen belátás lesz, vagy mindig egy passzos, fehér topot kell hordani alatta.
2013. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2013. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is a passzé és az ujja miatt tetszett meg, különlegesebbnek néz ki tőle, nagyon örülök, hogy ennyi igazán hasznos, bővebb választ kaptam, ment a zöld kéz :)
2013. febr. 21. 16:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Szórakozóhyleken ilyesmiket látni nyáron szűk fekete farmerral,fekete magassarkuval.

Vagy lazábban rövidnadrággal,balerinával.


Nekem tetszik...Bár lehet jobban tetszene ha nem lenne ott középen a fűző és nemm lenne a karjánál ilyen "fodros",kb ahogy a linkeken.



[link]


[link]


Aztán lehet, hogy amikor viseled pont az néz ki rajta jól...

2013. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tök jók, amiket linkeltél, köszönöm :)
2013. febr. 21. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!