Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olyan helyet ahol...

Tudtok olyan helyet ahol luxus márkákat lehet venni (úgy értve ahol egy helyen több márka is van) pl: hugo boss, Dolce & Gabanna, Armani, Calvin Klein és hogy szerintetek mienek ezek a márkák?

Figyelt kérdés
2013. febr. 21. 16:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
ezek szerint neked csak azért kellenek ilyen márkák,mert ilyen van a szőke lánynak a suliban, és akkor ő menő, meg te is az akarsz lenni...
2013. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Ezeket te nem tudod megfizetni.
2013. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem csak neten nézegettem a webshop-okat ezeknek a márkáknak és voltak jó ruhák amik tetszettek csak nem tudom hol lehet magyarországon kapni ezeket a a márkákat
2013. febr. 21. 16:26
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Andrássy úton nyílik majd egy luxus pláza, olyan, amilyeneket külföldi filmekben lehet látni, ha rákeresel a neten, biztos megtalálod :)
2013. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
harmadik válaszadónak köszi:),második honnan veszed hogy nem tudom megfizetni? nem is ismersz!
2013. febr. 21. 16:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Felsoroltaknak mind van webshopja, sizeguide elég jól működik szóval akár onnan is veheted őket. Pesten a Capsule ilyen amit tudok.


Am.

Boss- fiatalosabb darabjai egész jók.

DG- Soha nem vettem.

CK- Soha nem vettem, nem szimpatikus.

Armani- nem tudom itt melyikre gondolsz. Emporio jó dolgokat gyárt,de drágák is.Jeans ingei jó szabásúak nagyon,méretei is pont el vannak találva,farmerei is jók,többi cuccai nem nagyon tetszenek. AX sztem tré.


Szerintem ha szeretnél márkás dolgokat venni, ezeknél kicsit nichebb márkákat keress.

2013. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
például?:)
2013. febr. 21. 17:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyenek? Hát luxus kategóriásak. Na jó, a luxus alatt egy hajszállal vannak.(Szóval nem egy Chanel, vagy egy Prada egyik sem, de szinte.) És MO-n nem éri meg ilyeneket venni. Ha hamisítvány az gáz, ha igazi azt meg senki ne hiszi el, mert itthon ezek 99%a kópia, és az igazira is ezt hiszik, szóval szintén gázul jön le. Így, hogy semmit nem tudsz ezekről a márkákról, meg pláne nem érdemes venni. Mivel nagyon könnyű rosszul hordani őket, csak jó stílusérzékkel rendelkező embereknek ajánlott. Minőségre semmi extra nincs bennük, és kinézetre sem, csak a márka miatt drágák.
2013. febr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek "belepo szintu luxus markak" -kb.ha emporiot nem vesszuk-

Hasonlo ar es presztizs szinten mozog,csak magyarorszagon esetleg kevesse ismert pl:

Tiger of Sweden -nagy kedvenc most- ,Stenströms, Oscar Jacobson, Filippa K, NN07, Fred Perry, Henry Lloyd, La Martina, Ralph Lauren, Gant, Hackett, Samsoe Samsoe, J Lindeberg, Acne, Nudie Jeans, Belstaff, Morris, Paul Smith, Ballentyne, True Religion, Burberry Brit vonala, DKNY, Versace Jeans


Hirtelen ennyi.

2013. febr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az Andrássy úton megtalálod ezeket a márkákat. Írta valaki, hogy csak a név miatt drágák ezek a darabok. Ez hülyeség! Nekem a mindennapi öltözékemhez tartoznak ezek a márkák, kivéve a Dolcet és nem csak a márka miatt drága. Nagyon finom anyagokból készülnek ezek a ruhák és a szabásuk is tökéletes. Egyébként sokat számít, hogy milyen napszakra, eseményre kellenek a ruhák. Én pl. a kosztümöket a Hugo Bossnál vásárolom, farmer Armani és Calvin Klein, övek, sál, kendő Hermés, stb. Viszont a nem kifejezetten luxusos márkaüzletekben is találok nagyon jó darabokat. Egyébként, ha az ember megteheti, hogy ennyi pénzt költ a ruhatárra, akkor megéri, mert ezek a darabok évekig szolgálnak és jól bírják a gyűrődést.
2013. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!