Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan aki hetente jár TURIba?

Van olyan aki hetente jár TURIba?

Figyelt kérdés
én szeptember ota jarok.eloszor havonta,de mostanában hetente. 200ft/db pénteken. és most 4000ret hagytam ott. meg sosem vettem ilyen sok ruhat egyszerre-20db

2013. febr. 24. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát,egy picit rákattantál. Én akkor megyek ha nagyon unatkozom és egy kis kincskeresésre vágyom vagy ha kell valami :)
2013. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Régebben én is így voltam, állandóan mentem, hetente akár többször is.

Most azon vagyok, hogy leadjam a súlyfeleslegem, ezért nem veszek ruhát, amíg el nem érem az álomalakot.

2013. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lizzie20 válasza:
Én naponta. Persze nem mindig vásárolok, de ha valami tetszik, azt megveszem. Az árak itt is hasonlóak, és szerintem egyáltalán nem gáz. Amúgy hová jársz?
2013. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hajdú-biharban,megyeszékhelyen

amugy jol allunk anyagilag, van 19ezres mustang nadragom, parszor hordott. es van 200ftos felső,amit rengetegszer felvettem.

régen markara mentem, mostmár inkább legyen több,egyedibb..

de a szuleim nagyon leszolnak erte hiaba fogok ki h&mes ruhat,ugy hogy nem elnyutt,szakadt,foltos....

2013. febr. 24. 21:31
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Én hova veszel fel ennyi ruhát? Ennek semmi értelme... ennyi erővel az ablakon is kidobálhatod a pénzt.
2013. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a regieket ha nem kell tesomnak,vagy anyanak, akkor aprodon 3xos áron el lehet adni:D
2013. febr. 25. 05:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó dolog a turi,nem is ciki.Jó dolgokat lehet találni,főleg ha szereted a ritka,különleges darabokat.17/L
2013. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádok turizni. Pesten élek, itt minden sarkon van egy second hanem shop, nem könnyű elmenni egy-egy mellett. Én kb heti egyszer megyek, egyszer darabárasba máskor pedig kilósba. Van egy háda, ahova ha bemegyek, mindig távozom valami jó cuccal, általában egy blúzzal :)
2013. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hol van ez a turi? Én szoboszlói vagyok és nem ismerem ki magam olyan jól Debrecenben.
2013. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én elég sűrűn járok turiba. 3 hónapja indult úgymond ez a mániám,mikor anyum el vitt egy turiba. Van,hogy hetente két háromszor is el megyek. Eleinte pusztán unalomból jártam.,de már nem. Mindig ilyen szatyornyi ruhával jövök haza. legutóbb is több mint 5000ért túrtam.. nagyon jó ruhákat kilója 2500,de nagyon jók... Lehet,hogy ma is át nézek.

Hamarosan suli remélem,hogy sikerül leszoknom erről a hülye szokásomról.

2013. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!