Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok szerintetek jól néz ki...

Csajok szerintetek jól néz ki ez a papucs nyárra? Szoktatok ilyeneket hordani? 18L

Figyelt kérdés
[link]
2013. febr. 25. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

jól néz ki: Nem,elég olcsó közönséges hatást kelt,plusz minden kínai nyáron ilyenekkel van tele,plusz számomra elég cigányos.

Szoktatok ilyet hordani: Nem,menni se tudnék ekkora sarokkal.

2013. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben a színösszeállításban nekem nem tetszik, hasonlóan magas sarkú és talpú papucsom viszont van, csak az egyszínű fehér. Nem sokat volt rajtam, mert irtó kényelmetlen, nem fogja semmi sem a bokát és folyamatosan csúszkál benne a lábam. Az a tapasztalatom, hogy sétára teljesen alkalmatlan, ha nem kell benne mozognom, csak ülni valahol egyhelyben, arra megfelelő. Dísznek.
2013. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik és nem hordok ilyeneket, kb halálfélelmem lenne ilyen magasságban bármilyen heveder nélkül :D

Meg jobb szeretem ha a törzsem és a fejem összekötő pálcika egyben van.

17/L

2013. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
fujjj,közönséges és cigányos.Plusz magassarkú szandiba lehet normálisan menni,de ilyen béna papucsban nem
2013. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt vettem egy hasonlót, de lehetetlenség volt benne menni. Így nekem nem tetszik, mert hordhatatlan volt számomra, akin pedig láttam, nem tudott menni benne, így rendkívül idétlen volt.

24/l

2013. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!