Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mely boltokat ajánljátok 20...

Mely boltokat ajánljátok 20 éves férfinak, amiben vannak divatos pólók/pulcsik, de nem páwás/c/gányos ruha meg nem deszkás?

Figyelt kérdés

És nem 9k egy póló...


Szóval nem sokat járok vásárolni, de most van pénzem, és vennék új pólókat, mert már évek óta nem vettem semmi újat.

De a boltokat annyira nem ismerem.

Olyan érdekelne, amik nem csilivili csillogós ezüst/arany mintás, nem feltünős, de nem deszkás, meg sportos.

Ami olyan normálisabb, de mintás, nem egyszínű, de letisztult, nincs rajta 40 minta keresztben, meg ábrák, meg ilyesmi.

1-2 felirat jó szabás, azt csá.

És nem 9k egy póló meg ilyesmi, de van valami márkája...

Vannak ilyen boltok?



2013. febr. 26. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Retro? Ott néha ki lehet fogni olcsóbb felsőket és elég jók a ruhák szabásai is.
2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

H&M-ben szerintem ki lehet fogni nagyon jó dolgokat, de akár a new yorkerben is, egyik sem drága.

Szánj rá néhány órát és időzz el egy-egy plázában.

2013. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bár a férfi részleget nem nagyon szoktam nézni, úgy láttam a new yorkerben jó cuccok vannak
2013. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!