Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kézi táskát fiúknak hol tudok...

Kézi táskát fiúknak hol tudok venni, milyen üzletben?

Figyelt kérdés
(a kritika nem érdekel, gerincproblémáim vannak és a többi táska nem jó ez lenne megfelelő, mivel nem kell a hátam terhelni)

2013. febr. 26. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

a kézitáska és csak az egyik oldal terhelése csak rontja a hátad ;)

jó kis gerincferdülést szedhetsz össze pluszba a meglévő bajodhoz, a hátitáska a legideálisabb

2013. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a butaságot ugye nem az orvos mondta neked??

Úgy van ahogy az előző válaszoló írta.

2013. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na nem akartam írni de akkor tessék: merevítőt hordok mert autóbelesetem volt és egész felső testemet+vállamat is összefogja és nagyon nem kellemes arra rakodni.. légyszíves a kérdésemre is válaszolna valalki, tudom miért kérdeztem ezt, de nem akartam mindent leírni...
2013. febr. 26. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmm. A H&M fiúrészlegén láttam egyet, de nem tudom, kicsit csajos. Vagy ilyen bőr táskák vannak még, ami irattartó szerű csak bőrből van. Van fogantyúja meg vállrakasztós. kb ugyanaz mint egy laptoptáska.

Bár szerintem ezeknél is terhelődik a hátad. Talán valami gurulós dolog, vagy nem tudom mi lenne jó.

2013. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ebben az esetben valami gurulós cuccot vegyél, ami jól néz ki az az aktatáska de abban nem biztos,hogy elférnek a cókmókjaid mert nem mondtad,hogy hova akarod használni :)
2013. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!