Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétkék inghez milyen nyakken...

Sötétkék inghez milyen nyakkendő illik?

Figyelt kérdés
Bálba megyek, fekete nadrág, sötétkék ing. Nyakkendő milyen legyen?

2013. febr. 26. 21:47
 1/5 anonim válasza:

Nézd meg ezeket a képeket az alábbi linkeken, pár jó ötlet, persze függ attól is, hogy mennyire sötét kék:


Én ilyen csíkosat viselnék, ha a nadrág nem csíkos, hanem egyszínű és a hajszín is fekete, vagy sötétbarna:

[link]


Vagy ez a fentinél elegánsabb:

a nyakkendő kék csík színe passzoljon az ing kékjéhez, a fekete csík a fekete nadrághoz illik: (és más alkalommal fehér inghez is tuti jó lesz!):

[link]



Ha a fenti csíkosak nem nyerték el a tetszésedet, nézd meg az alábbi egyszínűeket:


[link]


az alábbi képen a ing ugyan nem sötétkék, de a nyakkendőt sötétkék inghez is felvenném:

[link]

2013. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2013. febr. 26. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetne sima fehér :)
2013. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hu, nekem nagyon tetszik a sötétkék inghez a szürkés, fémes kék nyakkendő. :)

19/L

2013. febr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de főleg vékony legyen, ne olyan vastag, mint az első képeken, az már annyira nem divat.
2013. febr. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!