Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért utálja mindenki a...

Paris hilton kérdése:

Miért utálja mindenki a plázacicákat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
79%

butaságukat észre lehet venni ilyen "apró" jelekből,szavakból,mondatokból.:-jaaaj leesett a műkörmöm

-cuki, CSI-zés: hajCSI cukCSI köszCSI

puszCSI, stb stb.

2008. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

NEM MINDENKI UTÁLJA!

de ne várd el h egy rocker csaj ne utálja a plázamajmokat,mert csak nyávogni tudnak h elkenődött a sminkje,5percenként elkezd fésüködni,állandóan tükörbe nézi magát kb.és csak olyan cuccokat vesz fel amit más is.ezáltal nem tudja kialakítani a saját ízlését.nincs egyénisége,mert egymást majmojják::))

2008. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
46%
Egy igazi plázacica nem mond ilyet, h leesett a körmöm, mert nem olyan helyen csináltatja a körmeit, ahol aggódni kell, mert leesik...
2009. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%
Én konkrétan szeretem őket,mert adnak nagyon magukra,és igényesek,nemtom ez miér baj,hogy külsőre ad valaki,én is adok pedig informatikus vagyok,és szolizok,edzek,legkomolyabb ruhákat viselem és napszemüveget.Erre egy dolgot mondok a "külsőd szerint fogadnak eolp az eszed szerint fognak elbocsátani"
2009. máj. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
65%

de azért milyen érdekes, hogy egyesek százezreket költenek magukra hogy ök jobbak, szebbek legyenek jobban szeressék öket stb stb, és igen ezért fizet hogy öt utálják! aki meg otthon befesti a haját meg a körmét és felvesz egy csinos ruhát, föz egy finomat (MERT TUD FÖZNI) érdekes azok boldog nök, mert szeretik öket...

aztán jön a szingli szöveg, "nekem nem kell senki én szingli vagyok" - ja anyukám mert NEM KELLESZ senkinek..

2009. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó,dehogynem kellenek,hát csak férfitársaim pancserek velük ismerkedni vagy igénytelenek:büdösek,dagadtak vagy girhesek,nem tudnak felöltözni.Persze,hogy így esélytelen a dolog,ehhez tenni is kell keményen.Hidd el,hogy ha egy ilyen lány csak rád mosolyogna már egyből elsülnél.
2009. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%

Héhéhéhééééééé srácok!!!Isten ments hogy utáljam...

Imádom öket olyan jo belesmárolni egy cuki cicába...

Én meghalnék nélkülük.

2009. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

A férfiak azért szeretik/a nők azért utálják őket

Mert ingyenprostik!

MErt az értelemtől távol állnak, csak a külsővel törődnek, és lenézik a többi lányk akinek nem az a főproblémája hogy milyen ruhát vegyen 10 000-ért...

Attól hogy valaki ad amgára még nem plázacica, ha csak az érdekli hogy hogy néz ki ő, és úgy pasizgat hogy hogy néz ki a fiú akkor az!

2009. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
60%
Ha csaj, akkor azért mert irigy rájuk, ha pasi, akkor meg azért, mert esélye sincs náluk.
2009. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó teljesen telibe trafáltál,azér mert sok csajnak könnyebb hízni mint egy disznónak,és gusztustalannak lenni,igen ezér a testért tenni is kellene vmit,a pasik esetében meg könnyebb őket lek..rvázni,mert hát nézzenek már magukba,de milyen érdekes,hogy csak a nyikhajok meg az igénytelen pasik szídják őkwet akik inkább elbújnának jó messzire.


22F

2009. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!