Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért utálja mindenki a...

Paris hilton kérdése:

Miért utálja mindenki a plázacicákat?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

Én ismerek 1-2ilyen HP-t,de ha valaki el tudná viselni azt a nyávogást csak 20percig? Nőt soha nem ütöttem meg,de nem is fogok,de néha már kellene. (csak ilyenkor visszafogom magam,és megmondom hogy: "Dugulj már el h_lye pics@"


Kerüljétek az ilyen nőket! (ha lehet őket annak nevezni)

2009. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljétek! Én imádom a ruhákat, a cipőket a sminekeket! Sokat shoppingolok a barátnőimmel, sőőőőt szőke vagyok.... De nem gondolom ettől hogy hülye lennék és de!!!! Akárki kiakadhat attól ha kiad nemtom hányezer forintot a körmére aztán letörik.... Tudom, akkor miért megy maniküröshöz..... Mert ettöl érzi jobbnak mahgát, eért nem kell bántani, és tényleg nem tom h attol még hogy valaki szereti a ruhákat miért lesz sekélyes és nyafogós ugyanis ez teljesen emberfüggő.... és mondja az aki nem mert minden lány vásároni és ettől nem lesz plázacica!!!!!
2010. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mert lenéző bunkók. (Tisztelet a kivételnek.)

Jó, bevallom néha-néha én is eljárok szoliba, de nem etetek mindenkit azzal hogy "Jááj tegnap megint voltam szolcsizni, te meg nem!) Nekem a tánc miatt szükséges. Semmi baj nincs azzal, ha valaki törődik a külsejével, de könyörgöm, ne nézzen le mást azért, mert nem a legmárkásabb cuccai vannak!

2010. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mert hü.lye pi.csák foylton cask vinnyognaknyávognak siránkoznak sz.rt se tudnak de mégis jár a po.fájuk kikéneirtani az összeset -.-
2010. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Fuhh...de utálom a plázacicákat!!!!

Nyávogósak,csak a pénz és a divatos ruhák érdeklik.Elkezdenek hisztizni ha nem kapnak meg valamit,és akkor is ha letörik a körmük.

AZt hiszik hogy ha 2órát töltenek reggel a tükör elött,ők vannak a középpontban.

2010. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!