Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse-ről tapasztalatok?

Converse-ről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A sima, rövidszárú, szürke vagy fehér Converse tornacipőről érdeklődnék. Találok valahol 10.000 alatt? Meddig bírják napi viselettel? Mennyire kényelmes? Tényleg károsítja a gerincet?

Csak az válaszoljon, akinek már van tapasztalata vele!



2013. márc. 2. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem károsítja, kényelmes és könnyű a lábnak is.

10.000 lehet találni de nehezen, és nem is a legjobb.

Én speciel Mission-t szoktam venni olcsóbb és ugyanolyan jó minőség.

[link]

2013. márc. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mint mondtam: "rövidszárú, szürke vagy fehér".:)
2013. márc. 2. 11:51
 3/9 Andii1 ***** válasza:
[link] és egyetértek az első kommentálóval kényelmes stb. :)
2013. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most karácsonykor vettem 13600ér akciósan... egyszerűen a legjobb!!! könnyű kis cipőcske, és illik cicagatyához, farmerhez, szoknyához, mivel ilyen retrós hatást kelt(alacsony szárú/fehér)

!!:)

2013. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én tavalyi szülinapomra kaptam..20.000ért.

az április végén volt..hordtam májusba,meg szeptemberbe,és október közepéig. szétjött a varrás,elkezdett levállni a talpa.pedig vigyáztam rá,mert ez a cipő volt minden álmom,sokáig könyörögtem érte hogy megkapjam.ne vegyél!!!!!!!!

egy ötezer forintos deichmannos tornacsuka tovább birja..és azokbol is van nagyon szép

2013. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már vettem a Deichmannban egy cipőt, mert úgy gondoltam, úgy is megunnám, és felesleges ennyi pénzt kiadnom érte. :)
2013. márc. 3. 19:49
 7/9 anonim válasza:
nekem nyáron lesz HÁROM éves a conversem, már szét van szakadva ... de két és fél évig nagyon szépen bírta, pedig nem vigyáztam rá és rendszeresen mostam mert fehér volt és hamar koszolódott, szerintem egy tornacipőhöz képest elég jó :)
2013. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon fasza márka, kényelmes. Nekem eddig 2 Converse cipőm van és semmi gáz nincs vele! :D Csak ajánlom mindenkinek!! :D
2013. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En rovidszaru One Star-t hordok,azert tetszik,mert ez nem olyan,mint a magasszaruak,nincs minden 2.embernek...Igaz,nem regota van,de nagyon kenyelmes,es jol erzem magam benne.Ezenfelul tartja a labam is,ami nekem fontos,mert gerincferdulesem van... :)
2013. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!