Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kiegészítőkkel dobhatná...

Milyen kiegészítőkkel dobhatnám fel ezt a ruhát? Esetleg vágassak is le belőle? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Előre is köszönöm. (:



2013. márc. 2. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

Ne ragaszkodj hozzá. Nem jó, nem áll jól sehol se, csúnya, öreges, az a cipő is egy borzadály...

Körtét csinál belőled. hagyd a francba..

2013. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én levágatnék belőle combközépig érőre, szerintem jól is állna. Felvehetsz hozzá valami színes zakót, meg ilyen ma divatos hosszú, csillogós, nagy mintás, feltánő nyakláncot esetleg karperecet. de egy farmeringet is felhúzhatsz rá a akó helyett, attól függ, hová viselnéd, esetleg egy övet is felvehetsz hozzá.

itt egy link, pár ötlettel: [link]

2013. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a ruha nekem se tetszik, direkt egy bizonyos alkalomra kaptam, tehát muszáj ebben lennem..

Különben nem ez a cipő lesz majd hozzá, csak ezt találtam most hirtelen.

2013. márc. 2. 14:19
 4/12 A kérdező kommentje:
2. köszönöm a választ! (:
2013. márc. 2. 14:20
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
vágass az aljából, úgy kicsit tapadósabb hatása is lesz és csinosabb. egyébként én feltűnő aranyszínű nyakláncot/nyakláncokat és karkötőket vennék fel hozzá. és a cipőd se legyen fekete. ha jók az ékszerek elterelik a figyelmet a ruháról. szerintem úgy jól fog kinézni:)
2013. márc. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező,szerintem k.jó a ruha! Viszont más cipő kell hozzá. Sima,egyszerű fazonú magassarkú cipő kellene.....


pl ilyesmi:


[link]


Mivel kissé ólábad van,ezért vmi hegyesebb orrú cipő kellene,a platformot kerüld el messziről...illetve a pántos cipőket és szandálokat is mindenképp!Bokacipőket is,mert azok csak rövidítik a lábad.Tűsarkú kell mindenképp.



Ízléses karkötő és fülbevaló kellene,és esetleg egy szép blézer.Más nem.A ruhát pedig ne vágasd le.

2013. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ((:
2013. márc. 2. 14:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs semmi baj a ruhával, az tény, hogy lehetne kicsit rövidebb, mert így rövidnek tűnik a lábad benne, de nem vészes.

Az alkalomtól is függ, hogy milyen kiegészítőt válassz hozzá. Ha valami lazább, bulisabb helyre mész, akkor egy jó kis bőrkabáttal és feltűnőbb kiegészítőkkel jól fel lehet dobni.

Ha meg valamilyen elegánsabb helyre szántad, akkor egy egyszerű hosszú ezüst nyaklánccal, egyszerű ezüst karkötővel tudnám elképzelni.

Cipőt mindenképpen válts, bárhova is mész, vagy magasabb sarkú legyen, vagy ha nem bírod a magasat, akkor is valami "kecsesebbet" válassz.

2013. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én biztos vágatnék legalább 10 cm-t belőle, esetleg fel is lehetne sliccelni hátul mert szerintem így lépni se nagyon lehet benne annyira szűk az alja. Ez a hossz nem előnyös rajtad, de persze nem lehet figyelmen kívül hagyni azt sem hogy direkt ezt kell felvenned, akkor nyilván nem lehet akármilyen rövidre vágni...
2013. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2013. márc. 2. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!