Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debreceni Háda! Vélemények?

Debreceni Háda! Vélemények?

Figyelt kérdés

Sosem szerettem igazán a turikat,mivel sosem találtam semmit ami elég különleges lett volna nekem.A Hádában egyszer voltam,akkor egész jónak tűnt.,legalábbis a többihez képest.

Nagyon sok ruhám van,imádom a divatot,mindig szeretek beújítani ezt,azt,még sosem vettem semmit turiban,viszont mostanában azt veszem észre,hogy jobb helyeken nagyon elszálltak az árak.Már kínaiban is pl egy kötött pulóver nincs 5ezer alatt.És akkor még csak egyet vettem akkor..Amik meg tényleg jók,azok 8ezer+,ugyan ez van a kabátokkal pl.10-15ezer alatt nincs kabát...kissé irreális,nem?

Szóval,a Hádára esett a választásom,szerintetek vannak ott jó állapotú,divatos kabtok,pulcsik,ruhák?

Ti vettetek már valami jót ott?



2013. márc. 3. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

én debreceni vagyok,és hát számomra drága a hada. de amikor minden féláras, akkor megéri ott venni. 2 szoknyam és kb 10 felsom van onnan.

amúgy az alföldi nyomdánál van a legjobb turi. péntekenként 200ft/darab áron totál megéri

2013. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja onnan legalább van vagy 50 felsőm. nagyon jó bolt:))
2013. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és nem tudjátok,kb egy kötött pulcsi,vagy kabát mennyibe kerül kb mostanság?
2013. márc. 3. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég kényes az ízlésem, és nem is tetszik a háda..
2013. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!