Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan valósíthatnám meg a...

Hogyan valósíthatnám meg a cipőterveimet?

Figyelt kérdés

Nemrég ( csak hobbiból) terveztem néhány cipőt, és szerintem egész jól sikerültek. Szeretném a rajzokat megvalósítani,de nem értek a cipőkészítéshez. Arra is gondoltam, hogy írnék egy itthoni divattervezőnek, hátha megtetszenének neki. Tudtok olyan divattervezőkről,akik szívesen foglalkoznak fiatalok felkarolásával?? Vagy egy tanács h hogyan valósíthatnám meg a cipellőket?

L/16


2009. szept. 12. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Ha van esetleg otthon már nem használt cipőd, szedd szét és hipp-hopp összetudod rakni a Te általad tervezett cipőket. Ráadásul sokat is tanulhatsz is belőle! Sajna a mai divattervezők elég elfoglalt emberkék, és ráadásul egy elég zárt közösség, ráadást ha nem ismerős ajánl be valahova, gyakorlatilag esélytelen. Viszont ha legyártasz egy pár cipőt, csináltatsz egy pár dizájnos névjegyet, esetleg honlapot, portfoliót szép fényképekkel, bátran mehetsz iparos, képzős vásárokra (pld WAMP - www.wamp.hu), az egyedi (általad készített) bemutatódarabokkal együtt.
2009. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönömm a választ:)
2009. szept. 12. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült készíteni pár cipőt? Ha igen, akkor a továbbiakban szívesen segítek. (profi képanyagfotózás, stb.)
2009. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!