Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A piros-fekete színkombináció...

A piros-fekete színkombináció és egy ilyen (lentebb leírt) összeállítás szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Vörös felső és térd fölött érő szoknya, egy fekete övvel, fekete magasszárú csizmával, fekete bőrdzsekivel.

2013. márc. 6. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a szoknyát kicserélném feketére és a pirosat pld. egy táskával hoznám vissza. Nagyon nehéz a piros árnyalatait passzítani egymáshoz, ha a ruhadarabok olyan közel vannak, mint a felső és a szoknya.
2013. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
a bőrdzsekit és a szoknyát nem tudom elképzelni egymás mellé. Szoknya+magasszárú csizma=kész divatkatasztrófa.
2013. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, igazad lehet, tényleg jobb lesz ha a szoknyát feketére cserélem, de sajnos piros táskám nincs.


Második válaszoló, ezt nem értem, naponta látok lányokat szoknya-csizma összeállításban és én is szoktam így hordani, és soha nem hallottam még, hogy divatkatsztrófa lenne.

2013. márc. 6. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

A szoknya igenis nagyon jól néz ki csizmával! Nem értem, hogy a 2. válaszoló miről beszél.

Amúgy nagyon jó az összeállítás, szerintem nem kell rajta változtatni.

2013. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!