Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendőrségi fehér díszegyenruha?

Miki1985 kérdése:

Rendőrségi fehér díszegyenruha?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Esküvő előtt állok és érdekelne, hogy honnan lehetne rendőrségi fehér díszegyenruhát szerezni? Nem igazán szeretnék 40.000 ft -ért varratni, vagy ha esetleg valakinek van és már nem kell megegyezés szerint át venném tőle? 179 cm vagyok és kb. 85 kg ja és Budapesten lakok!
2013. márc. 6. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
rendőr vagy?mert ha nem miért viseltnél ilyesmit..mármint igazi díszegyenruhát...ha nem vagy rendőr nem hinném hogy méltó vagy rá hogy ilyesmit viselj
2013. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem rendőr vagyok hanem nőgyógyász!:) Szerinted miért kell a díszegyenruha! :)
2013. márc. 10. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom de csak rendőrök viseljenek díszegyenruhát még esküvőn is...különben is igazi egyenruhát úgyse fog senki neked adni
2013. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom, akár milyen hihetetlen képzeld rendőr vagyok, és már kaptam mástól igazi ismétlem igazi :) díszegyenruhát!
2013. márc. 10. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
jó neked
2013. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!