Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrcipő tönkremehet egy kis...

Bőrcipő tönkremehet egy kis eső miatt?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy elég drága elegáns bőrcipőt, és ma kis hólyagokat vettem észre az orránál. Igaz, hogy nem kentem be semmilyen ápolóval, de lehetséges, hogy egy pár csepp eső ennyire megárt neki? Vajon emiatt visszacserélik?

Köszi a válaszokat!


2013. márc. 7. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad tönkremennie.
2013. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, vidd vissza, hogy lett hólyagos?
2013. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is kell mondani, hogy eső. Csak vidd vissza, hogy mi a szar ez?


Ha egy kisebb üzletben vetted ott majd szarakodnak. Az enyémnek kirepedezett a bőr, és mivel a farmer kék szára megfogta a tetejét a nyelvénél a fehér cipőnek kitalálták, hogy én gépben mostam valami kékkel és azért ment tönkre. Az intelligens vizsgálók (mert beküldték oda vizsgálatra, ahol ezt hivatalosan szokták) ezt állapították meg...


Ezért jobb deichmann, humanic meg ilyen helyeken cipőt venni, mert ott úgy is van olyan forgalom, meg olyan háttér, hogy nem szarakodnak, míg egy kisebb boltban örülnek, ha valamit rád sóztak és körmük szakadtáig ragaszkodnak ahhoz, hogy te cseszted szét...

2013. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, Humanicban vettem, ma viszem is vissza.
2013. márc. 8. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!